Юрист Єгорової заявила, що Мухарський бреше, а той обіцяв вернутися "по скальпи"

16 лютого 2018, 11:03

Втеча шоумена Антіна Мухарського до Європи сколихнула мережу. Думки розділилися, особливо щодо суми аліментів, яку озвучував багатодітний батько у всіх своїх минулих інтерв’ю.

Однак за словами юристки Сніжани Єгорової, Мухарський має сплачувати не три тисячі доларів, як він казав, а 24 тисячі гривень.

Про це вона заявила "Сніданку з 1+1".

"Наразі сума на трьох дітей – це вісім тисяч (гривень – ред..) помножено на три. Мова про три тисячі доларів не йдеться, не йшлася і не буде вестися. Тому що в нас стягують аліменти в гривневому еквіваленті", - сказала юристка Катерина Власюк.


Антін має сплачувати по 8 тисяч гривень на кожну дитину

Як відомо, у 2014-му році Антін звернувся до суду з позовом про перегляд суми аліментів. Утім, він наголошує, що суд дозі не розглянув позов.

Також Мухарський запевняв, що екс-дружина не давала йому бачитися з дітьми. Юристка Сніжани це спростовує.

"Декілька разів на тиждень він має забирати дітей, завозити їх до школи, возити їх по гуртках, додаткових, на яких займаються діти. Батько цього не здійснював і не робив. Двері будинку моєї довірительки не закриті перед ним", - наголосила Власюк.

Єгорова не дуже поспішає коментувати втечу Мухарського

Тим часом Мухарський у мережі заявив, що не має боргів з аліментів перед своїми дітьми та запевнив, що ще повернеться "по скальпи".

Нагадаємо, 15-го лютого Мухарський приголомшив заявою про свою втечу з країни. Єгорова відмовилася коментувати вчинок екса, сказавши лише, що далі буде.

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів