Білик у Львові примусили визнати Росію агресором

7 березня 2018, 11:57

Співачці Ірині Білик довелося визнати Росії країною-агресором під загрозою зриву концерту у львівській Опері.

Це сталося після того, як праворадикали зайшли до гримерки зірки і вимагали від неї зробити це, повідомляє Zaxid.net.

"Мій чоловік є громадянином Росії, мій син міг би бути громадянином Росії, бо в нього тато – росіянин. Ми вирішили, що наш син – українець. Я знаю точно, що мій чоловік – не агресор. Він, як і тисячі росіян, співчуває Україні", - заявила Ірина.

Білик під тиском радикалів заговорила про агресію Росії

"Те, що ви одним словом хочете підписати всіх артистів під один шаблон, це неправильно. Можна говорити тільки про те, що політика Росії є агресивна до України. Це є неправильним і ми це засуджуємо. Але в чому винні мільйони росіян, у тому числі і мої родичі, які там живуть?" - обурилася Білик.


"Я не вважаю, що прості люди, які там живуть, є агресорами. Так, політика Росії і її політичної еліти, є агресивна щодо України. Так, Крим має бути наш!", – наголосила співачка.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Як зазначає видання, 6-го березня перед початком концерту близько сотні активістів націоналістичних організацій зібралися на площі перед Львівським театром опери і балету і заблокували вхід.

Близько 19.40 людей почали запускати у приміщення театру, і концерт відбувся.

Уперше активісти заявили про наміри блокувати концерт Білик ще на початку лютого. Причиною стало те, що співачка у 2015 році відвідувала Крим і у 2017 році була гостею ювілею співака Філіпа Кіркорова у Кремлі.

Радикали знову нагадали Білик минулі візити до Криму та Москви

Як відомо, влітку 2017-го через ці самі причини намагалися зірвати концерт Білик в Одесі.

Відео Zaxid.net, фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів