Єгорова виграла суд, а Мухарський заявив, що в Україні винищують чоловіків

3 квітня 2018, 10:50

2-го квітня відбулося судове засідання у справі аліментів, які Антін Мухарський має сплачувати своїм трьом дітям від Сніжани Єгорової.

Результатом суду став виграш Єгорової, про що вона одразу ж повідомила у соцмережі.

Врешті, сума аліментів, встановлена у 2013-му році, залишається тією самою, тобто 8 тисяч гривень на кожну дитину.

Утім, Мухарський, звісно ж, не погоджується з таким рішенням. Тому написав величезного відкритого листа на сторінці у Facebook.


"…Сьогодні рішенням Оболонського суду від 02.04.2018 року (суддя Васалатій К.А.) підтвердив розмір аліментів на трьох моїх неповнолітніх дітей від другого шлюбу Андрія, Орисю та Івана у розмірі 24 300 (двадцять чотири тисячі триста) гривень. В той час як Шевченківський суд (суддя Осаулов А.А.) перед тим призначив аліменти на мою неповнолітню доньку від першого шлюбу Іванну у розмірі 3 000 (три тисячі) гривень на місяць", - заявив Мухарський у листі.

Єгорова таки виграла суд та має отримувати від екса 24300 на трьох дітей

"У такий спосіб загальна сума аліментів, яку призначили мені українські судові інстанції, складає 27 300 гривень, що на даний момент перевищує зарплату Президента України, яка згідно інформації, наданої Державним управлінням справами складає (після відрахування податків) 22 540 гривень", - заявив багатодітний батько.

А наприкінці свого листа, в якому Антін вкотре перелічив свої заслуги перед країною, він додав, що в Україні "чоловіків винищують на законодавчому рівні, роблячи усе, аби вони або загинули на війні, або стали каліками, або збухалися, або наклали на себе руки від цілковитої безвиході".

Антін у розпачі

"Роботи нема, законів нема, справедливого суду нема. Цілі інституції працюють в інтересах головних споживачів матеріальних благ – жінок і дітей, витискаючи найбільш активних і працездатних українців за межі країни, або заганяючи їх у могилу. Жінки мають необмежену владу над дітьми, які стають заручниками і засобом шантажу для татусів "утром дєньгі – вєчєром дєті". І немає жодної управи на подібних матерів, бо батьки-чоловіки в Україні абсолютно безправні", - заявив Мухарський.

Нагадаємо, буквально кілька днів тому Антін казав, що його відвідують суїцидальні думки.

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів