Окунська заявила, що Власенко відсудив у неї половину київського будинку

31 травня 2018, 17:47

У той час, коли Наталія Окунська облаштовувала нове життя у Парижі, її екс-чоловік Сергій Власенко продовжував боротьбу за половину їхнього спільного будинку в Києві.

І ось днями депутату таки вдалося відсудити пів будинку своєї колишньої дружини та матері його єдиної доньки.

Про це Окунська повідомила 31-го травня у Facebook.

"Власенко вчора відібрав у нас з дітьми половину будинку. Пів будинку, який за 10 років він зробив сенсом свого безглуздого життя. Відібрав по беззаконню. Інакше він не вміє. Справедливі, але незговірливі судді замінювалися по ходу процесу здатності домовлятися. Це нинішнє українське ручне "правосуддя" проти людей, з яким тепер може зіткнутися кожен з вас", - заявила Наталія.


Судячи з фото, Окунська досить добре влаштувалася у Парижі, от тільки не каже, чим заробляє

"У всьому цивілізованому світі майно, придбане в шлюбі беззастережно ділиться 50/50. Я це показала, відсудивши після розлучення половину будинку, давши надію багатьом жінкам на справедливий розподіл майна в Україні. Власенко 10 років безуспішно намагався довести зворотне і "довів", що закони його не стосуються", - написала Окунська.

Наталя заявила, що не має жодних емоцій стосовно вчинку Власенка

"За 10 років був використаний весь спектр адвокатських вивертів, обманів, тиску, погроз і стратегій. На мене було заведено 8 кримінальних, включаючи "умисне вбивство". Мене з дітьми видавили з країни", - згадала Наталя.

"У результаті, після нашого переїзду до Франції, коли ми перестали повноцінно захищатися - "переміг" адмін ресурс Тимошенко. В Європі за таке рішення суду кримінальні отримали б і власенко, і судді. Але тільки не в Україні", - обурилася Окунська.

Будинок, за який судився Власенко, ще у 2013-му році Окунська показувала у пресі. Вона навіть здавала його ромам.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів