Єгорова Порошенку: Зупиніть це телевізійне кілерство та захистіть мене

11 червня 2018, 15:39

Телеведуча Сніжана Єгорова написала відкритого листа президентові Петру Порошенко з проханням захистити її та її дітей.

Емоційне звернення актриса оприлюднила у своєму Facebook.

Зокрема, Єгорова попросила Порошенка припинити ганебне явище "телевізійного кілерства, которе набуває катастрофічних та небачуваних донині масштабів, особливо на тлі контраверсійних політичних та соціальних процесів".

Єгорова попросила захисту у президента

Звісно, Сніжана мала на увазі скандал минулого тижня, коли Сергій Поярков у своєму телешоу проводив "убивче" опитування.


"Прошу відзначити, що ми є батьками трьох малолітніх дітей, яків відвідують школи, дитячи заклади, де мають друзів, в яких так само є батьки й дорослі люди, обурені таким диким опитуванням, адже моїм дітям стало відомо, що в ефірі загальнонаціонального каналу вирішувалося питання загрози позбавлення життя одного з їхнього батьків, обираючи між татом і мамою", - заявила обурена Єгорова.

Сніжана, як завжди, написала дуже багато і згадала про усі свої материнські заслуги і біди у контексті війни з Мухарським

Телеведуча також зауважила, що звернулася за роз‘ясненнями до керівництва каналу. Утім представники Прямого не дали жодної змістовної відповіді і заявили, що не несуть відповідальності за зміст того, що відбувається у прямому ефірі.

Тому Єгорова і написала лист на ім’я президента, в якому просить захистити її життя, честь і гідність матері, адже це честь і гідність держави в цілому.

"…Стати на захист моральних цінностей та підтримувати цивілізовані шляхи вирішення спірних питань, адже найголовніше для подальшого розвитку нашого суспільства –верховенство права і закон", - підсумувала Сніжана.

До речі, минулого тижня Єгорова була у лікарні, де записала відео зі сльозами, подяками та вибаченнями.

Нагадаємо, після того, як під час телеефіру глядачам запропонували вибрати, кого врятувати від гіпотетичного убивці: Єгорову чи Мухарського, Сніжана звільнилася з "Прямого". А представники каналу заявили, що не редагують авторського проекту Сергія Пояркова, який теє придумав.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів