Лоліта "не знає, хто такий Сенцов", і плаче через доччин випускний у Києві

22 червня 2018, 12:57

Співачка Лоліта, котрій СБУ через виступи в окупованому Криму заборонила в'їзд до України, не зможе побувати на шкільному випускному в єдиної доньки, Єви, котра живе та навчається в Києві.

Засмучена артистка побідкалася про це в Instagram. А спілкуючись зі своїми підписниками в коментарях, згадала "політичні ігри", а ще зазначила, що вона не знає, хто такий Олег Сенцов.

"Сьогодні в моєї любої донечки була репетиція випускного! Я можу отримувати лише фото і відео, як це відбуватиметься... Як мені шкода! Люба моя, я все одно поруч!.. Хоч і сльози крапають...", - написала артистка під фото дочки.

Лоліта не зможе побувати на випускному в єдиної доньки, оскільки їй на три роки заборонено в'їзд до України

"Кожен робить свій вибір. Ви зробили... і Сенцов теж зробив вибір... Йому не хочете подивитися в очі?", - поцікавилася в Лоліти одна з підписниць.


"Не знаю, хто такий Сенцов. А "вибір" зробили за мільйони людей", - відказала артистка, котра нещодавно знову побувала в окупованому Криму.

Співачка гадки не має, хто такий режисер Олег Сенцов, котрий вже 40-й день голодує в російській тюрмі

"Я працюю, і на це живе моя сім'я в Україні. Грати в різні політичні ігри, не будучи політиком, доля лицемірів. Я працюватиму всюди, де на мене чекають", - підсумувала Лоліта.

Як відомо, в 2017-му році артистку, котра вважає Володимира Путіна "генієм" і підтримувала анексію Криму, зняли в Конотопі з потягу "Москва-Київ" та не пустили на територію України.

Після того, як Єва закінчить школу, Лоліта планує забрати доньку до Москви, щоби та продовжила навчання в котромусь із тамтешніх вишів.

Фото з Instagram Лоліти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів