Лоліта тішиться, що не в "чорному списку" України, і вважає Путіна "генієм"

2 лютого 2016, 13:24

Російська співачка з українським корінням Лоліта Мілявська впевнена, що кияни не засуджують анексію Криму, а російський президент Володимир Путін – "геній міжнародної політики".

А ще жінка відверто радіє, що її буцімто вилучили з "чорного списку" Мінкульту, хоча, насправді, Лоліта ніколи в ньому й не значилася.

Про те, чому вона підтримує анексію Криму, та про плани перебратися до Європи Мілявська повідала у розлогому інтерв'ю "Радио Свободе".

Лоліта запевняє, що війна між Україною і Росією жодним чином не вплинула на її стосунки з українцями:


"Я як спілкувалася з усіма, хто живе на Україні, так і спілкуюся. Приїжджаю на Україну – жодного косого погляду".

Лоліта підтримує Путіна, але серед "заборонених" в Україні артистів її чомусь досі немає

Мілявська каже, що обома руками за анексію Криму, тому що "там не загинули люди, як це сталося в Донецьку". На думку артистки, якби Росія не окупувала півострів, то там би була війна.

"Я впевнена. Ось Одеса. Найбільш мирне місто, а там людей заживо палили. Це що? Я була неодноразово в Криму на гастролях. Так, я чула там деякі неприємні речі. Але всі при цьому говорили: господи, спасибі, що у нас не стріляють, ми трьома руками за те, щоб бути в Росії", - наголосила вона.

"А я всього лише за те, щоб не було війни. І те, що Крим відійшов без бою - для мене найперший показник", - додала Лоліта.

Більше того, Мілявська каже, що ті "кілька тисяч киян", яких вона знає, не вважають, що Росія анексувала Крим:

"Ніхто в Києві не говорить, що росіяни щось окупували. Кажуть, що ними козел управляє. Що народ дійшов до зубожіння. Що одна влада - скоти. І друга влада теж скоти. І знімають серіали про те, що у них відбувається, висміюють це. Єдине, що у них це дозволено на телебаченні, звичайно. У нас такі жарти б не пройшли".

Крим співачка не любить, але радіє, що він тепер російський

Лоліта хвалиться тим, що завжди каже, що думає і не боїться опинитися в так званому "чорному списку" України.

"А я ніколи не приховую нічого. Я увійшла до цього списку, а потім мене звідти викреслили. Була я в цьому списку. Але, певно, здоровий глузд переміг. Мене викреслили. Я чесно сказала: якщо не стріляють, то я щаслива", - зауважила вона.

Щоправда, слід зазначити, що насправді Мілявська у жодному списку заборонених в Україні артистів не була.

Цікаво й те, що попри підтримку анексії Криму, Лола воліє не їздити туди на відпочинок, а обирає комфортну Болгарію та Європу.

"У мене з дитинства відчуття, що в Криму слабка каналізація та фекалії плавають усюди. І до речі, Україна з тих пір нічого в порядок не привела. Мені ніколи в Криму не подобалися ні інфраструктура, ні ціни. Звідки там такі ціни? Париж в порівнянні з Кримом курив", - сказала вона.

Стара Лоліта житиме або в Болгарії, або у Львові

Тож у кримських містах артистка жити ніколи б не хотіла. Так само як у Києві, де, до речі, вчиться її єдина донька Єва. Та й до Москви у Лоліти упереджене ставлення.

"Тому в старості я житиму або у себе в будинку в Болгарії, або в моєму затишному Львові", - заявила артистка.

Мілявська вже навіть подумує про переїзд, бо через курс валют втрачає концерти і заробітки:

"А в Болгарії життя дешевше. Посидіти там можна. Мене стало цікавити сільське господарство, до речі".

Наостанок Лоліта прокоментувала, чому в нещодавньому інтерв’ю назвала Путіна "генієм", а Обаму - "дебілом".

"Фраза вирвана з контексту. Я тоді сказала так: все, що стосується міжнародної політики, то "геній". Я говорила тільки про міжнародну політику, не внутрішню. І з цієї ж точки зору я Обаму назвала "дебілом": щодо міжнародної політики, вона мені не подобається", - спробувала пояснити співачка.

Сама ж Мілявська у політику йти не хоче: "Я навіть не дивлюся в цю сторону і зовсім не хочу цим займатися. Я не знаю жодної людини, яка не стала б красти, опинившись біля годівниці. … Тому я в політику не піду. Я в собі не впевнена".

Нагадаємо, раніше Лоліта раділа, що в Росії заборонили іноземні миючі засоби та божилася, що залюбки усе життя їстиме російські продукти.

Фото Instagram та "Вконтакте"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів