Лоліта тішиться, що не в "чорному списку" України, і вважає Путіна "генієм"

Вівторок, 2 лютого 2016, 13:24

Російська співачка з українським корінням Лоліта Мілявська впевнена, що кияни не засуджують анексію Криму, а російський президент Володимир Путін – "геній міжнародної політики".

А ще жінка відверто радіє, що її буцімто вилучили з "чорного списку" Мінкульту, хоча, насправді, Лоліта ніколи в ньому й не значилася.

Про те, чому вона підтримує анексію Криму, та про плани перебратися до Європи Мілявська повідала у розлогому інтерв'ю "Радио Свободе".

Лоліта запевняє, що війна між Україною і Росією жодним чином не вплинула на її стосунки з українцями:

"Я як спілкувалася з усіма, хто живе на Україні, так і спілкуюся. Приїжджаю на Україну – жодного косого погляду".

 Лоліта підтримує Путіна, але серед "заборонених" в Україні артистів її чомусь досі немає

Мілявська каже, що обома руками за анексію Криму, тому що "там не загинули люди, як це сталося в Донецьку". На думку артистки, якби Росія не окупувала півострів, то там би була війна.

"Я впевнена. Ось Одеса. Найбільш мирне місто, а там людей заживо палили. Це що? Я була неодноразово в Криму на гастролях. Так, я чула там деякі неприємні речі. Але всі при цьому говорили: господи, спасибі, що у нас не стріляють, ми трьома руками за те, щоб бути в Росії", - наголосила вона.

"А я всього лише за те, щоб не було війни. І те, що Крим відійшов без бою - для мене найперший показник", - додала Лоліта.

Більше того, Мілявська каже, що ті "кілька тисяч киян", яких вона знає, не вважають, що Росія анексувала Крим:

"Ніхто в Києві не говорить, що росіяни щось окупували. Кажуть, що ними козел управляє. Що народ дійшов до зубожіння. Що одна влада - скоти. І друга влада теж скоти. І знімають серіали про те, що у них відбувається, висміюють це. Єдине, що у них це дозволено на телебаченні, звичайно. У нас такі жарти б не пройшли".

Крим співачка не любить, але радіє, що він тепер російський

Лоліта хвалиться тим, що завжди каже, що думає і не боїться опинитися в так званому "чорному списку" України.

"А я ніколи не приховую нічого. Я увійшла до цього списку, а потім мене звідти викреслили. Була я в цьому списку. Але, певно, здоровий глузд переміг. Мене викреслили. Я чесно сказала: якщо не стріляють, то я щаслива", - зауважила вона.

Щоправда, слід зазначити, що насправді Мілявська у жодному списку заборонених в Україні артистів не була.

Цікаво й те, що попри підтримку анексії Криму, Лола воліє не їздити туди на відпочинок, а обирає комфортну Болгарію та Європу.

"У мене з дитинства відчуття, що в Криму слабка каналізація та фекалії плавають усюди. І до речі, Україна з тих пір нічого в порядок не привела. Мені ніколи в Криму не подобалися ні інфраструктура, ні ціни. Звідки там такі ціни? Париж в порівнянні з Кримом курив", - сказала вона.

Стара Лоліта житиме або в Болгарії, або у Львові

Тож у кримських містах артистка жити ніколи б не хотіла. Так само як у Києві, де, до речі, вчиться її єдина донька Єва. Та й до Москви у Лоліти упереджене ставлення.

"Тому в старості я житиму або у себе в будинку в Болгарії, або в моєму затишному Львові", - заявила артистка.

Мілявська вже навіть подумує про переїзд, бо через курс валют втрачає концерти і заробітки:

"А в Болгарії життя дешевше. Посидіти там можна. Мене стало цікавити сільське господарство, до речі".

Наостанок Лоліта прокоментувала, чому в нещодавньому інтерв’ю назвала Путіна "генієм", а Обаму - "дебілом".

"Фраза вирвана з контексту. Я тоді сказала так: все, що стосується міжнародної політики, то "геній". Я говорила тільки про міжнародну політику, не внутрішню. І з цієї ж точки зору я Обаму назвала "дебілом": щодо міжнародної політики, вона мені не подобається", - спробувала пояснити співачка.

Сама ж Мілявська у політику йти не хоче: "Я навіть не дивлюся в цю сторону і зовсім не хочу цим займатися. Я не знаю жодної людини, яка не стала б красти, опинившись біля годівниці. … Тому я в політику не піду. Я в собі не впевнена".

Нагадаємо, раніше Лоліта раділа, що в Росії заборонили іноземні миючі засоби та божилася, що залюбки усе життя їстиме російські продукти.

Фото Instagram та "Вконтакте"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів