"Дон-Памперс" і бутафорський торт: сороміцькі секрети Трампів розкрили у книзі

25 червня 2018, 13:13

Американський президент Дональд Трамп - ідеальний чоловік для своєї ідеальної дружини Меланії, турботливий тато для синів та улюблениці-доньки, ніжний дідусь для численних онучат. Принаймні, таку картинку щосили намагаються підтримувати імідж-мейкери 72-річного політика й не радіють, коли на публіку вивалюється якийсь черговий "скелет із шафи".

Скандал навколо ймовірних подружніх зрад Дональда навіть не думає вщухати, і вже на підході чергова книжка про "закулісне" життя родини Трампів.

Її написала Емілі Джейн Фокс, колишній репортер Vanity Fair, котра провела ціле "плітко-розслідування", пише The Guardian.

Зокрема письменниця з'ясувала, які прізвиська мали в коледжі Дональд-молодший та Ерік Трампи.


Виявляється, старшого сина президента кликали "Дон-Памперс", оскільки він мав звичку мочитися в ліжко, коли перебирав із алкоголем. Іще скрутніше доводилося Ерікові. Його кликали "Choad", що можна приблизно перекласти як "Цюцюрка", але так ще й називається пеніс, який ширший, ніж довший.

Ерік і Дон-молодший із дружинами. До того, як старший син Трампа надумав розлучитися з матір'ю своїх 5 дітей

Що ж до Іванки, то в неї таких пригод, як у братів, не було, вона була дівчина серйозна.

"Мої друзі завжди жартували, що я вийду заміж за 90-річного володаря Пулітцерівської премії", - якось зізналася дочка президента, котра все ж таки одружилася з типовим "бідним маленьким багатим хлопчиком" Джаредом Кушнером.

У синів Дональда в коледжі були образливі прізвиська

Усі три весілля Дональда Трампа: з Іваною, з Марлою і, зрештою, з Меланією, були дуже помпезні. Наприклад, коли багатій одружувався вдруге, то торт важив понад 90 кілограмів. Кондитерський шедевр, який коштував силу-силенну грошей, був прикрашений двома тисячами цукрових квітів - але жоден із гостей його так і не скуштував.

Справа в тім, що парадний торт тримався на складному дротовому каркасі, інакше видовищна споруда просто завалилася б. Розрізати її було неможливо, тож їли всі насправді зовсім інші, прості тортики.

А як Дональд зібрався одружуватися з Меланією, то на знайомство з батьками своєї коханої виділив аж 15 хвилин свого дорогоцінного часу, пише Фокс. Він злітав до Словенії і одразу ж повернувся.

"Я пробув там десь 15 хвилин... Приземлився, сказав: "Привіт, мамо, привіт, тату. Бувайте!", - розказував якось Дональд.

Як відомо, то мав бути для Меланії тривожний дзвіночок - тепер у Трампа навіть нема часу на те, щоби купити коханій дружині подарунка на день народження. Та й сам він визнає, що в неї "нелегке життя".

Нагадаємо, подейкують, першій леді вже в печінках сидить цей шлюб, і вона залюбки розлучилася б. Інколи її справжні почуття до Дональда неначе вириваються назовні, і це щоразу дуже веселить мережу.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів