Нев'їзна Корольова програла суд проти СБУ, але обіцяє "не опускати рук"

27 червня 2018, 15:25

Верховний суд відмовився визнавати незаконними рішення щодо заборони СБУ на в’їзд в Україну співачці Наташі Корольовій, чиє справжнє прізвище Поривай. Артистка, котра відвідувала окупований Крим і тому не зможе приїжджати на батьківщину аж до 2021-го року, вже заявила, що "не опустить рук" і "дійде до кінця".

Вона зібралася звертатися до міжнародних судів.

Згідно рішення Верховного суду України від 15-го червня, Поривай відмовлено в задоволенні касаційної скарги на рішення першої та апеляційної інстанцій, які визнали заборону в’їзду законною.

Наташа Корольова остаточно програла суд про заборону в'їзду в Україну

"Іноземка проводить діяльність, що створює передумови до втручання у внутрішні справи України та вчинення протиправних проявів, пов'язаних з посяганням на територіальну цілісність України. Використовуючи ЗМІ, вона підтримує дії Російської Федерації щодо анексії території АР Крим", – зацитував суд постанову СБУ від 2016-го року.


Колегія вирішила, що відсутні нові факти, "які б доводили порушення норм матеріального або процесуального права" у попередніх рішеннях судів. Ухвала Верховного суду оскарженню не підлягає.

Сама Корольова вже встигла прокоментувати свою поразку і для російських ЗМІ, і у своєму Instagram.

"Мамо, а ти вірила і сподівалася!!! Ну нічого, прорвемося!!!!...", - написала Наталя, чомусь обравши для емоційного допису фото з якогось застілля.

Мама а ты верила и надеялась!!! Ну ничего прорвёмся!!!! 15 июня 2018 года Верховный Суд Украины вынес решение, которым отказал в удовлетворении кассационной жалобы Порывай Н.В на решения Окружного административного суда города Киева и Киевского апелляционного административного суда об отказе в признании противоправным запрета на въезд в Украину. Решение вынесено Верховным Судом в предварительном судебном заседании без вызова представителей сторон.Верховный суд проигнорировал доводы адвокатов Порывай Н. В. о нарушении Службой безопасности Украины порядка сбора доказательств и порядка принятия решения о запрете певице въезда в Украину. Фактически, Верховный Суд уклонился от рассмотрения дела по существу, оставив без ответа вопрос о наличии правовых оснований для запрета въезда в Украину.Поскольку решение Верховного Суда не подлежит обжалованию, дальнейшие действия по восстановлению нарушенных прав Порывай Н. В. возможны только путем обжалования действий судебной системы в Европейский суд по правам человека!

Допис, поширений Наташа Королева (@koroleva__star) 27 Чер 2018 р. о 3:40 PDT

Співачка натякнула, що має намір оскаржувати дії судової системи України в Європейському судові з прав людини.

"Мабуть, не лише мені важливо приїхати на Україну. Це необхідно величезній кількості людей, у котрих там є рідні, близькі і, що особливо важливо, могили. Хочеться прийти й пом'янути людей, котрих зараз уже нема з нами. Я вважаю, це нормальне людське бажання", - сказала Корольова "Федеральному агентству новостей".

"Можливо, я єдина людина, котра всіма можливими законними способами намагається оскаржити рішення українських судів і добитися права в'їхати в країну, можливо, інші опустили руки... Але я руки не опущу. Я іду до кінця. Подивимося, чим закінчиться вся ця історія. Якщо дійсно заборона на мій в'їзд визнана законною, наступна наша інстанція - міжнародні суди", - пообіцяла артистка, котра називає себе "хохлушкою".

Співачка присягається "не опускати рук" і "йти до кінця"

Зазначимо, що в розділі судового рішення "Фактичні обставини справи" зазначено, що "постанова Служби безпеки України про заборону в'їзду в Україну від 12.10.2016 №5/1/1-17349 скасована постановою від 18.01.2017 №5/1/1-773".

Як пояснила у коментарі ТаблоID речниця СБУ Олена Гітлянська, йдеться про тимчасове припинення дії заборони на в'їзд Корольової. Це було зроблено для того, щоби співачка змогла приїхати до Києва на похорон своєї бабусі. Після цього візиту дія п'ятирічної заборони поновилася.

Як відомо, в нещодавньому інтерв'ю Корольова заявила, що в українців уже минула "масова омана", і що місцеві шанувальники чекають на її повернення. Зірка запевнила, що образи не тримає.

Фото з Instagram Корольової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів