Онопка: Росія завжди підтримувала мене набагато більше, бо вони своїх цінують

4 липня 2018, 10:02

Модель Сніжана Онопка знову здійняла бучу у соцмережі через те, що українська мода до неї байдужа.

Сніжана перевірила, хто з вітчизняних модних глянців на неї підписаний, і коли виявилося, що ніхто, розчаруванню її не було меж.

Емоціями Онопка поділилася у своєму Instagram.

"Ви знаєте, я тільки-но подивилася, що жоден український журнал на мене не підписаний, чесно – я шокована!" - заявила модель.


Тільки Сніжана оголосила про повернення до роботи, як тут таке!

"Мені цікаво - це бойкот єдиній українській моделі, яка має купу обкладинок Vogue, яка працювала з усіма найвідомішими і легендарними фотографами, яка зробила всі кампанії, які знають у світі, як би там не було?!" - продовжила обурюватися Сніжана.

"Чесно, я не зрозумію, це заздрість чи що це? Моя велика помилка була - залишитися жити в цій країні, де люди не терплять людей з іншою думкою, з іншими поглядами, і людей, які не бояться висловлювати свою думку. Це просто огидно, що в моїй країні люди настільки заздрісні і зовсім не зрозумілі для мене!!!" - заявила вона.

Тепер Онопка шкодує, що залишилася жити в Україні

"Росія все життя підтримувала мене набагато більше, тому що як би там не було, вони своїх цінують і просувають! Теж саме Бразилія, Іспанія, Америка, Британія та багато інших. Я можу сказати тільки одне, ви претендуєте на світовий рівень, але вам до нього, як мені пішки до місяця!" - написала Онопка.

А колись казала, що любить свою країну

"...І якби я могла, я б змінила свою національність. Дуже шкода, що я все своє життя прожила в країні, в якій мене ненавидять. І стосується це переважно не простих людей, а української Фешн-індустрії, українських видань і людей, які там працюють, які ніколи не підтримають, а допоможуть потонути! Я ні в якому разі не хочу образити простих людей, які цього не стосуються", - наголосила модель.

Вы знаете я только, что посмотрела, что не один украинский журнал на меня не подписан, честно я в шоке!!! Мне интересно это бойкот единственной украинской модели которая имеет кучу обложек Vogue, которая работала со всеми , самыми известными и легендарными фотографами, которая сделала все кампании, которую знают в мире, как бы там ни было!!! Честно я не пойму это зависть или что это? Моя большая ошибка была остаться жить в этой стране, где люди не терпят людей, с другим мнением, с другими взглядами, и людей , которые не боятся высказывать своё мнение, это просто отвратительно, что в моей стране люди настолько завистливые , и абсолютно не понятные для меня!!! Россия всю жизнь поддерживала меня намного больше, потому что как бы там ни было, они своих ценят и продвигают!!! Тоже самое Бразилия, Испания, Америка , Британия и многие другие....Я могу сказать только одно, вы претендуете на мировой уровень, но вам до него, как мне пешком до луны!!!! @vogueitalia #shot by legendary #StevenMeisel #makeup by #oneandonly @patmcgrathreal #hair by @guidopalau #style by #amazing @edward_enninful ❤️❤️❤️ Вот ради этого и ради этих людей, стоит преодолевать трудности и работать, и если бы я могла , я бы изменила свою национальность , очень жаль, что я всю свою жизнь прожила в стране , в которой меня ненавидят!!!! И касается это в основном не простых людей, а украинскую Фешн индустрию, украинских изданий и людей, которые там работают, которые никогда не поддержат, а помогут утонуть!!! Я ни в коем случае не хочу обидеть простых людей, которые не имеют к этому никакого отношения !!!

Публикация от Snejana Onopka (@snejanaonopka15) 2 Июл 2018 в 2:08 PDT

Як відомо, три роки тому Онопка розгорнула цілу кампанію проти українського Vogue, звинувативши його редакцію в антиукраїнській позиції. Але за рік до цього Сніжана знімалася у рекламі російських купальників.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів