Екс-соратниця Трампа розповіла, як Меланія карає і виставляє дурнем свого Дональда

14 серпня 2018, 11:50

Колишня соратниця президента США Дональда Трампа, реаліті-зірка Омароса Ньюман-Маніголт після свого звільнення з Білого дому має намір розкрити людям чимало секретів свого колишнього боса.

Жіночка готується випустити книгу спогадів. У ній, зокрема, Омароса вирішила пролити світло на стосунки американського керманича з його першою леді.

На її думку, розумниця Меланія знайшла власний спосіб карати свого чоловіка і виставляти його дурнем перед усім світом. Вона робить йому капості за допомогою своїх вбрань.

Про це пише The Daily Mail.


Екс-соратниця Трампа впевнена, що Меланія карає Дональда, навмисне виставляючи його дурнем

Узяти хоча б куртку з написом "Насправді мені байдуже. А вам?", у якій дружина президента вирушила за зустріч із дітьми нелегальних мігрантів, яких розлучили з батьками. То був зовсім не випадковий "ляп", упевнена Ньюман-Маніголт.

"На мою думку, Меланію того дня у червні змусили поїхати на кордон, фактично для того, щоби вона виправила халепу, яку наробив її чоловік. Вона надягла ту куртку, щоби дошкулити Трампу, щоби створити скандал, із яким йому доведеться розбиратися, щоби продовжити розмову про байдужість адміністрації (країни), занапастити всю цю поїздку, зробити так, щоби її більше про таке не просили", - запевнила Омароса.

Омароса починала як учасниця реаліті-шоу Дональда Трампа, а як він став президентом, обійняла посаду його помічника та директора по комунікаціях. Звільнилася в грудні 2017-го

"Річ не в тім, що Меланія не співчуває дітям мігрантів, я впевнена, що співчуває. Але вона радо, злостиво занапастила вказівку свого чоловіка, щоби він виглядав дурнем", - пояснила вона.

На думку Ньюман-Маніголт, колишня модель, а нині перша леді чудово розуміється на моді та стилі. Вона не може не усвідомлювати, що кожна деталь вбрання, в якому вона з'являється на публіці, ретельно аналізуватиметься. І все, що вона робить, Меланія робить навмисне.

Перша леді робить назло своєму чоловіку?

Так саме для того, щоби потроллити Дональда, вважає, Омароса, його дружина прийшла на президентські дебати у рожевій блузі від Gucci з бантом, який багато кому нагадав жіночий статевий орган. Адже незадовго до того був оприлюднений скандальний аудіозапис, на якому Трамп каже, щоби любить "хапати за поцьки" красивих жінок.

Та сама блузка з "поцько-бантом"

"...Я впевнена, Меланія використовує стиль для того, щоби карати свого чоловіка", - підсумувала екс-соратниця Трампа.

Нагадаємо, в публіки вже давно виникали підозри, що стосунки між Меланією та Дональдом Трампами не такі ідилічні, як намагається вдавати перше подружжя країни. Неодноразово помічали, як дружина президента уникає його доторків. А він залишив її без подарунку на день народження.

Фото з соцмереж, зокрема з Instagram Омароси і Twitter першої леді

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів