Як Путін Меланію Трамп нажахав: мережа обговорює яскраву гримасу першої леді США

19 липня 2018, 11:10

Для дуже багатьох росіянок їхній 65-річний президент Володимир Путін, котрий любить показуватися топлес, є безпереченим секс-символом. Та, схоже, геть інше враження він справив на першу леді Сполучених Штатів, Меланію Трамп у Хельсінкі.

Щойно вони обмінялися рукостисканнями, і жінка відвернулася, широка посмішка миттю збігла з її лиця, і його викривила гримаса, ніби Меланія відчула сильний жах.

Цей промовистий момент потрапив на відео.


"Єдина людина в кімнаті, яка розуміє, яка це насправді небезпечна людина... Вона наче зазирнула в очі самому злу", - коментують інцидент у Twitter.

"Той гнітючий, гнітючий момент, коли ти усвідомила, що всі, кого ти любиш, одного дня помруть і згниють / ти познайомилася з Володимиром", - жартуть у мережі.

"Це так жорстоко - жартувати в Twitter про те, що Трамп закоханий у Путіна, що як Меланія те побачить і подумає, що вона нарешті вільна?", - зазначають дотепники.

Як відомо, контраст виразу обличчя Меланії з її образом щасливої красуні-дружини вже не перший раз вражає людей. Зокрема багато хто звернув увагу на те, як жінка "світилася щастям" на інавгурації свого чоловіка.

Також камери неодноразово вхоплювали момент, коли перша леді уникала доторків Дональда і буцімто навіть ляскала його по руках, коли він до неї тягнувся.

У мережі свого часу навіть запустили хештег - #FreeMelania (звільніть Меланію) та пропонували жінці Трампа подати якийсь сигнал, якщо їй потрібна допомога, хоча б кліпнути двічі.

Відео The Daily Mail з YouTube, фото з Twitter та офіційного сайту президента Росії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів