Екс-помічниця Трампа: Він клеїться до всіх жінок, а Меланія хоче розлучення

П'ятниця, 17 серпня 2018, 14:15

Екс-помічниця президента США Дональда Трампа, екс-директорка з комунікацій Білого дому Омароса Ньюман-Маніголт продовжує викривати свого колишнього боса. З її слів, він клеїться до кожної жінки в своєму оточенні. Не оминув своєю увагою він і саму Омаросу.

Першій леді ж її чоловіченько - хтивий "расист і мізогін" уже сидить у печінках. Меланія Трамп тільки й чекає слушного моменту, щоби покінчити з цим шлюбом.

Про це 44-річна Омароса, котра готується випустити скандальну книгу спогадів, говорила в радіошоу, пише US Magazine.

 72-річний Трамп не пропускає жодної спідниці?

"Дональд Трамп клеїться до всіх жінок. Він поводиться неналежним чином із усіма жінками. І так, це стосується й мене. Я входжу в число тих жінок, котрим Дональд Трамп казав наналежні речі, на яких дивився неналежним чином", - заявила вона.

Зі слів Ньюман-Маніголт, у своїй книгі вона навела епізод, де Трамп мацав жінку під час зйомок. Свого колишнього боса вона називає "мракобісом, расистом та мізогіном". А ще, якщо вірити Омаросі, Дональд має химерні звички - випиває щонайменше вісім бляшанок дієтичної коли щодня і щоранку засмагає в солярії, "щоби гарно виглядати".

Що ж стосується Меланії Трамп, яку американський керманич гучно проголошує "своєю опорою та фундаментом", то вона спить і бачить, як би з ним розлучитися.

 Екс-помічниця політика впевнена: перша леді мріє про розлучення

"Це моя особиста думка, як людини, що знає їх уже 15 років. Я знала Меланію, коли вона ще була заручена з Трампом, не одружена, а лише заручена... Можу вам сказати, вона очікує слушного часу. Він їй уже в печінках сидить, і ви побачите, як вона робитиме публічні заяви, котрі суперечитимуть тому, що каже її чоловік", - зазначила Омароса.

Тим часом Дональд Трамп уже встиг прокоментувати одкровення екс-соратниці - у притаманній йому емоційній манері та в його улюбленому Twitter.

"Коли даєш божевільній злидарюзі, яка скиглить, шанс, даєш їй роботу в Білому домі, гадаю, з цього просто нічого не вийшло. Молодець, генерале Келлі (Джон Келлі, глава апарату Білого дому - ред.), що швидко звільнили цю собаку!", - написав 72-річний політик днями.

 Меланія просто чекає слушного моменту, щоби помахати Донові ручкою?

Нагадаємо, на думку Ньюман-Маніголт, не маючи змоги негайно розірвати ненависний шлюб, Меланія все ж знайшла спосіб капостити своєму чоловікові. Колишня модель робить це, навмисне припускаючись ляпів у одязі.

Фото з Facebook Білого дому 


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів