Слоники, сирітки, "колоніальний" капелюх: Меланія Трамп відзначилася в Африці

7 жовтня 2018, 10:35

Кажуть, перша леді США Меланія Трамп пречудово тямить у моді та стилі, відтак усі її ляпи в одязі - навмисні, щоби виставити йолопом свого чоловіка. Якщо так, то чергового щигля жіночка послала Дональдові Трампу з Кенії.

Вона засвітилася там у дуже промовистому капелюсі, фото якого тепер красуються на перших шпальтах світових ЗМІ. Головний убір Меланії дуже багатьом нагадав шоломи, які носили колонізатори Африки та Азії в ХІХ-ХХ-му сторіччі.

Меланія Трамп відвідала три африканські країни

"Те, що Меланія Трамп надягла колоніальний шолом під час своєї поїздки до "Африки" - більше ніж дурний вибір вбрання. Це відображення її застарілого розуміння Африки", - цитує професора політології з Каліфорнійського університету Кім І Діонн People.

"Ніби прийшла за зустріч африкано-американських бавовняних фермерів в уніформі конфедератів", - зазначив історик із Університету Святого Лоуренса Метью Каротенуто.


На його думку, дружина Трампа влучила в "потрійний стереотип": вигуляла "колоніальний" капелюшок, побавилася з малюками в місцевому сиротинці та побідкалася через винищення африканських слонів.

Жінка Трампа знову збурила мережу своїм одягом

Останнє є особливо милим, якщо згадати, що пасинки Меланії, Дон-молодший та Ерік обожнюють полювання, і їхньою здобиччю якраз ставали й слони. Як пише The Huffington Post, саме за часів правління Трампа до Америки знову стало можна ввозити слонячі "трофеї".

Перша леді США перейнялася долею діточок-сиріт та слонів

Після Гани, Малаві та Кенії дружина американського керманича поїхала до Єгипту. І її лук уже встигли порівняти з вбранням лиходія-нациста з "Індіани Джонса".

Нагадаємо, не так давно Меланія Трамп обурила людей курткою з написом "Насправді мені байдуже. А вам?", у якій провідала діток-мігрантів, яких розлучили з батьками.

Фото з Twitter, із мікроблогу першої леді США

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів