Принижували та маніпулювали: Приходько прокоментувала своє інтерв’ю каналу Порошенка

14 листопада 2018, 12:16

Співачка Анастасія Приходько прокоментувала інцидент, який стався під час її інтерв’ю Яніні Соколовій на 5 каналі.

Тепер вже політикиня з команди Тимошенко заявила, що ведуча маніпулювала інформацією та мала за мету принизити Юлію Володимирівну.

Своєю думкою Настя поділилася у Facebook.

Приходько зауважила, що раніше вже брала участь в зйомках програми Соколової, тому була налаштована на конструктивний діалог.


Настя відреагувала на скандальне інтерв'ю, з якого вона пішла

"Звичайно, я розуміла, що цей канал належить панові Порошенку, а я знаходжуся в команді Юлії Тимошенко. Але проте, була упевнена, що ефір буде побудований на взаємній повазі та повазі до моїх політичних партнерів. На усіх ефірах, я завжди говорю: "Я ще не політик, і тільки стаю на цей шлях. Звичайно, мені потрібно багато чому вчитися, що я і роблю", - написала Настя.

"Але навіть при цьому, я не була готова до такого натиску на адресу Юлії Тимошенко... Принизити, маніпулювати інформацією та відверто говорити неправду – це, мабуть, риторика президентського каналу, побудована саме на цьому", - заявила вона.

У свою чергу ведуча Яніна Соколова відповіла на звинувачення Приходько. Журналістка у Facebook заявила, що ніколи не робила замовних інтерв’ю і діяла виключно за власними принципами.

"Мені все одно, хто з політиків переді мною. Президент, міністр чи майбутній член парламенту. Люди, які керують країною або мають на меті це робити, повинні бути компетентними, чесними і справедливими. Наше завдання - показати суспільству, який із цих принципів не працює. Або, що не працюють усі три", - написала Соколова.

Соколова запевняє, що виконує свою роботу чесно

"Ми живемо в часи змін. Суспільство втомилося від брехні і мімікрії. Якщо кожен буде виконувати свою роботу чесно і по совісті. Депутат, лікар, співак чи журналіст - наша країна приречена на успіх. Кожного тижня в "Рандеву" ми показуємо хто є хто. Минулого тижня ми показали, хто є Ви", - звернулася ведуча до Приходько.

Нагадаємо, 11-го листопада новоспечена членкиня команди Тимошенко, співачка Анастасія Приходько, не витримала запитань ведучої програми "Рандеву" Яніни Соколової та пішла зі зйомки.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів