Полунін і його яйця: танцівника "попросили" з паризького балету за сексизм та гомофобію

14 січня 2019, 16:34

Скандальний танцівник Сергій Полунін втратив можливість станцювати головну чоловічу партію в "Лебединому озері" Паризької опери. Театр відкликав своє запрошення після гомофобських та сексистських одкровень артиста в соцмережі.

Полунін, зокрема, просторікував на таку багату тему, як те, навіщо танцівникові яйця, міркував про роль жінки в суспільстві та закликав чоловіків бути мужиками.

Про те, що Полунін у "Лебединому озері" не танцюватиме, AFP підтвердили в Opéra national de Paris, повідомляють Yahoo! News.

Полунін мав танцювати головну чоловічу партію в "Лебединому озері", але не стримав свого красномовства

У своєму зверненні до трупи творчий директор Орелі Дюпон назвала уродженця Херсона "талановитим артистом", але підкреслила, що його публічні заяви не відповідають цінностям театру.


Одіозного допису Полунін зі свого Instagram поки не видалив, тож ним можна "насолодитися". Адресував його він своїм колегам, артистам балету.

"...Мужик повинен бути мужиком на сцені, вже є балерина, не має бути двох. Чоловік має бути чоловіком, а жінка - жінкою. Чоловіча та Жіноча енергія створює баланс. Вот чому у вас є яйця", - написав Сергій.

View this post on Instagram

Man up to all men who is doing ballet there is already ballerina on stage don't need to be two. Man should be a man and woman should be a woman. Masculine and Feminine energies creates balance. That’s a reason you got balls. Same think Outside ballet, Man what’s wrong with you? Females now trying take on the man role because you don’t fuck them and because you are an embarrassment. Man are wolfs man Are lions man are the leaders of there’s family you suppose to take care of everything ! What happen? Stop being weak be a man be a warrior what’s wrong with you??? No respect for you, life will beat you down put you on your knees and wash you out. need a good slap to wake you up Unbelievable!!! Артистам Балета! Мужик должен быть мужиком на сцене, уже есть балерина, не должно быть двух. Мужчина должен быть мужчиной, а женщина женщиной. Мужская и Женская энергия создает баланс. Вот почему у вас есть яйца. То же самое вне балета, мужики что с вами? Женщины в мире сейчас пытаются стать на роль мужчины Потому что вы их не трахаете и потому что вы позор. Мужик ето волк Мужик кто лев - это глава семьи, которий обо всем позаботится! Что с вами? Хватит быть соплей, будь мужчиной, будь воином, что с тобой такое ??? Никакого уважения к тебе, жизнь побьет тебя, поставит на колени и смоет тебя. Хороший подзатыльник дать , чтобы проснулся Пипец !!!

A post shared by Sergei Polunin (@sergeipolunin) on Dec 29, 2018 at 11:57am PST

"Те саме й поза балетом, мужики, що з вами? Жінки у світі зараз намагаються стати на роль чоловіка! Тому, що ви їх не тр*хаєте, і тому, що ви - позорисько. Чоловік - це вовк. Чоловік - це лев, це голова сім'ї, котрий про все подбає! Що з вами? Досить бути шмарклею, будь чоловіком, будь воїном, що з тобою таке? Жодної поваги до тебе, життя поб'є тебе, поставить на коліна та змиє тебе. Добрячого потиличника дати, щоби прокинувся. Пипець!", - завершив він свій емоційний маніфест.

За іронією, герой Полуніна в новій версії "Лебединого озера" подавався творцями спектаклю як людина з придушеною гомосексуальністю.

Про вовків та левів, яйця та шмарклі... Сергій поділився "мудрістю" в мережі

До слова, днями танцівник, неначебто йому й без того бракувало хайпу, в своєму Instagram "проїхався" по людях із зайвою вагою. Він закликав підписників щоразу, як вони бачать когось "жирного", одразу ж давати йому "підсрачника". На думку Полуніна, це допоможе таким людям схуднути, а лінощі поваги не заслуговують. Щоправда, згодом артист цей допис видалив.

Зате його фотоблог продовжує пістрявити Володимиром Путіним, палким фанатом якого є Полунін. Нагадаємо, він навіть виколов лице свого кумира на своїх грудях, а ще отримав російського паспорта.

Фото з Instagram Полуніна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів