"Мужик чи не мужик": ЗМІ взнали нові подробиці побоїська за Собчак

23 січня 2019, 16:19

Тема ймовірного любовного трикутника російської телезірки Ксенії Собчак, її чоловіка, актора Максима Віторгана та режисера Костянтина Богомолова продовжує обростати новими й новими цікавими деталями.

Водночас більшає й сумнівів щодо того, справжня драма це або піар-витівка.

Отже, днями зраджений чоловік Ксюші буцімто віддухопелив її коханця. А потім на місце побоїська буцімто прибігла сама Собчак і кинулася до Костянтина.

Собчак, Віторган та Богомолов - герої ймовірного любовного трикутника

ЗМІ наводять розповіді очевидців та навіть відео, на якому начебто знято скандальний інцидент.


"Я сидів у кафе. Це було десь о 20:00. У той самий час приїхала Ксенія Собчак. Потім підійшов режисер Богомолов. Я його одразу впізнав. Після цього вони разом десь пішли. За півгодини повернувся Богомолов, а Собчак лишилася в машині з охоронцями. Він сидів, про щось розмовляв на тому ж місці, де і я. Після цього я вже побачив, як до кафе заходить Віторган...", - розказав свідок, якого цитує StarHit.

Із його слів, Максим умовив Костянтина вийти з ним надвір, використавши залізний аргумент: "Ти мужик чи не мужик".

Що ж до відео-нарізки з камер спостереження, оприлюдненого "РЕН ТВ", то на ньому справді можна спостерігати пересування всередині кафе чоловіків, статурою схожих на Віторгана та Богомолова (останній, повертаючись із вулиці, нібито витирає кров із розбитого лиця), лікарів швидкої та жінки, подібної до Ксенії.

Це буцімто йде сповнений праведного гніву Віторган

Але на 100% стверджувати, що це саме вони, звісно, не можна. До того ж, відео некоректно передає кольори, і якщо в приміщенні всі люди здаються вбраними в блакитне, то на фрагменті з вулиці б'ються чоловіки у темному одязі. Що при цьому поробляють охоронці - незрозуміло.

А це "виховний процес"
Це начебто повертається Богомолов
А це буцімто мчить стривожена Собчак

На користь того, що все це - розіграш із розрахунком на великий резонанс, може свідчити свіжий допис у Instagram Ксенії. Вона запостила себе у образі Анни Кареніної.

Цікаво, до чого тут "Анна Кареніна"? Хоча.... Може, якби Каренін одразу відколошматив викликав на дуель Вронського...

Журналістам, які хотіли взяти в Собчак коментар, теледіва загадково відповіла: "Розумію вас, але конкретно сьогодні в мене проблеми масштабніші, ніж невиплачена зарплатня".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Як відомо Костянтин Богомолов у своєму фотоблозі повідомив, що в нього перелам носа у двох місцях та зміщення кісток черепа. Хто це йому таке зробив, режисер не вказав.

Нагадаємо, у вересні офіційний представник Ксенії оголосив, що зірка чекає на другу дитину. Але згодом сенсація виявилася вигадкою.

Фото з Instagram Собчак, Богомолова та Віторгана, відео "РЕН ТВ" із YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів