Ображена Луценко пригрозила Гриценку судом та показала службу сина в АТО

31 січня 2019, 10:27

Депутатка Ірина Луценко збирається подати до суду на кандидата у президенти Анатолія Гриценка.

Причиною цього стала заява Гриценка про те, що ніби Луценки приховували свого старшого сина Олександра від служби в АТО.

У своєму Facebook ображена мати виклала кілька фото сина з фронту та обізвала Гриценка брехуном.

"Дізналася від кандидата в президенти Гриценка, що ми ховали свого сина від фронту. Наш Сашко, на відміну від бравого екс-міністра оборони, в 2014-му добровольцем пішов на фронт. Служив простим солдатом в 55 бригаді. Каску, бронік і намети ми купляли самі. Бо міністр оборони Гриценко не спромігся забезпечити армію хоч цим", - заявила обурена депутатка.


Про службу сина в АТО у 2014-му році Луценки розказували неодноразово і дуже цим пишалися

"Харчі привозили ми та інші мами-волонтери. Бо міністр оборони Гриценко знищив систему військового харчування, щоб віддати заробітки бізнесменам. Колеса на тягачі гармат купляли самі. Бо міністр оборони Гриценко не знав про тягачі. Нічне бачення для солдат охорони арти купляли самі. Бо міністр оборони Гриценко не знав, що війна буває і вночі", - продовжила Луценко.

Хоч і пробув він там трохи більше місяця

"Від імені всіх матерів наших захисників Вітчизни подам на Гриценка до суду. І всі гроші віддам на потреби Армії. Хоч так примушу цього брехуна допомогти Збройним Силам України", - пообіцяла дружина генпрокурора.

Нагадаємо, син Луценків Сашко склав присягу до лав української армії у серпні 2014-го. Генпрокурор тоді дуже пишався тим, що син провів на фронті 44 дні. А пані Ірина розказувала, що Олександр мав психологічні проблеми, коли повернувся з АТО.

Фото з Facebook Луценко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів