Дружина Луценка: Я синів муштрую, а батько формує з них чоловіків

4 липня 2016, 17:07

Депутат Ради і дружина генпрокурора Ірина Луценко розповіла про те, як вони з чоловіком виховують двох своїх синів.

Як виявилося, муштрує хлопців саме вона, а батько привчає їх до книжок, виставок та формує з них чоловіків.

Про це дружина Луценка розповіла в інтерв’ю "Укрінформ".

За словами Ірини, старший син Олександр дуже схожий на неї, а молодший Віталій – на батька.


Дружина Луценка розповіла про синів

"…У нас так якось діти розділилися, перший - копія я, він інженер дуже добрий, технар, а менший - копія Луценка, навіть зовні. Ті самі звички, він знає історію, навіть досконаліше, ніж чоловік, історію зброї, битв, він цікавиться глибокими речами, він знає ботаніку, всі види китів чи види коників", - розказала Ірина.

"І у сенсі почуттів - добрий такий, як Луценко, великодушний, гуморист. Але Луценко сформував почуття відповідальності в дітях, і це дуже яскраво проявилося в старшому синові", - додала дружина Юрія Луценка.

Молодший син Віталій Юрійович дуже схожий на батька - Юрія Віталійовича

Також мати двох синів зауважила, що вона муштрує їх більше за батька.

"…Луценко прищеплює їм смак до книжок. Вони ходять на виставки, разом гуляють, у них є свої чоловічі секрети. Він у них формує чоловіків, а я привчаю до організованості", - зазначила жінка.

Старший син Олександр - копія мама

Ірина Луценко згадала і про те, що старший син кілька років тому переніс страшну хворобу – рак щитовидної залози.

"…Ми три роки його опромінювали. У нього немає щитовидної залози, і по всіх медичних показниках він мав би бути інвалідом ІІ групи. Але він відмовився, сказав, мені ніяких пільг не треба, ходить в залу, качається, працює, він хороший бізнесмен, він дуже гарно спілкується з людьми", - похвалилася сином депутатка і розповіла про те, як Олександр пішов служити в АТО.

Два роки тому Ірина Луценко розповідала, як віддала свою річну зарплату на БТР, а син якраз тоді склав присягу

За словами дружини Луценка, син п’ять разів писав заяву, щоб потрапити у добровольчий загін. Але йому відмовляли через гормональну залежність.

"На шостий раз Гелетей, який тоді керував замість Муженка армією, подзвонив Луценко і каже: "Слухай, щось роби зі своїм старшим сином, бо він сидить, ночує під кабінетом керівника медичної комісії і каже, я тебе не випущу, підпиши мені, я все одно піду на фронт", - розповіла жінка.

Ірина Луценко не впустила нагоди розповісти, як син рвався служити

Тоді батьки вирішили втрутитися і запитали сина, де саме він хоче служити. Олександр захотів в артилерію, у зенітні війська.

"І Юра особисто його завіз в Одесу, їх відправили одразу в Миколаївську область на полігон на навчання", - зазначила Ірина.

Після навчання сина Луценка перевели під Волноваху, а потім він півроку прослужив у Пісках.

"Це було, звичайно, півроку безсонних ночей, але коли журналісти мене питали, як випочуваєтесь, я казала, а як всі інші мами. Ми відправляли сина чесно, ні під охороною, він все ніс зі всіма. Коли він прийшов, три місяці в нього були психологічні проблеми, як у всіх, хто з АТО приїхав, був посттравматичний стан, він дратувався, потім відійшов, нормально все", - поділилася Луценко.

Нагадаємо, сам Юрій Луценко казав, що дуже пишається сином, який був на фронті.

Фото з Facebook Юрія Луценка та з сайту "Укрінформ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів