Селфі з ванної та "членофото": засновник Amazon Безос заявив, що його шантажують пікантними знімками

8 лютого 2019, 12:40

Засновник Amazon та найбагатша людина світу Джефф Безос заявив, що став об'єктом шантажу з боку "протрампівського" видання National Enquirer.

Мультимільярдерові, що володіє газетою The Washington Post, яка часто критикує чинного президента США, пригрозили публікацією пікантних світлин. Серед них буцімто є фото 55-річного Безоса нижче пояса.

Повний текст заяви бізнесмена наводить Medium.

 
Джефф Безос заявив, що його шантажують фотографіями інтимного характеру

Вона адресована Девідові Пекеру, керівнику компанії American Media Inc (AMI), видавцю National Enquirer і другу Трампа.

"Спасибі, містере Пекер, але ні", - так розпочав Джефф.

"Дещо незвичне сталося зі мною вчора. Насправді, не просто незвичне - таке зі мною сталося вперше. Мені зробили пропозицію, від якої не можна відмовитися. Або, принаймні, так думала верхівка National Enquirer. Я радий, що вони так подумали, бо насмілилися подати це в письмовій формі. Замість того, щоби капітулювати перед вимаганням та шантажем, я вирішив опублікувати все те, що вони мені надіслали, чого би це мені не коштувало, і попри сором, яким вони мені погрожують", - написав Безос.

Зі слів мільярдера, він замовив приватне розслідування, щоби дізнатися, звідки у National Enquirer з'явилася інформація про його подружню зраду з телезіркою Лорен Санчес. А тепер видання обіцяє не публікувати решту матеріалів, якщо Безос перестане копати. Також від нього хочуть публічної заяви про те, що скандал із політикою не пов'язаний.

 
Лорен Санчес, нова муза Безоса, поки що офіційно заміжня жінка

У якості вагомого аргументу, чому Безосу варто погодитися, його представникам надіслали докладний перелік компромату.

Зокрема це "селфі нижче пояса, широко відоме як "членофото", фотографія, на якій Санчес смокче цигарку, імітуючи оральний секс, знімок Безоса у шортах, але з напівзбудженим пенісом, його селфі в самому рушнику, над яким видніє лобкове волосся.

Усього подібних фотографій, одержаних, вочевидь, із інтимного листування Джеффа з Лорен, видання має десять. Окремо його представниками наголошується, що на знімках на пальці в жонатого Безоса присутня обручка.

 
Себе у різних цікавих ракурсах 55-річний мультимільярдер слав своїй коханці

Нагадаємо, про розлучення з Маккензі Безос, із якою бізнесмена пов'язують 25 років шлюбу та четверо дітей, Джефф оголосив після того, як вибухнула інформаційна бомба про його роман із Санчес.

Як відомо, статки подружжя Безосів оцінюють у 137 мільярдів. Припускається, що Джефф і Маккензі не укладали шлюбного контракту. Відтак розлучення може викинути Безоса з верхівки рейтингу Forbes, а от його дружину - зробити багатшою за королеву Єлизавету.

Фото з Twitter Безоса, з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів