Собчак зізналася, що хоче народити ще, а любов до Віторгана не минула

18 березня 2019, 13:10

Російська телеведуча Ксенія Собчак заявила, що її любов до екс-чоловіка Максима Віторгана не минула і не мине ніколи, просто їхні стосунки стали іншими.

Також 37-річна зірка зізналася, як має від актора 2-річного сина, зізналася, що хоче народити ще.

Про особисте, але дуже обережно Ксюша говорила в телепрограмі Лєри Кудрявцевої.

 
Ксенія запевнила, що довіку любитиме Максима

До слова, остання пригадала Собчак випадок, коли та обізвала її "старіючою Барбі".

"...Зажди, ти з часом стаєш старіючою Барбі, це краще, ніж із часом стати старіючою конякою", - віджартувалася Ксюша, котру часто порівнюють саме з цією твариною.

Собчак укотре підкреслила, що їм із Віторганом вдається зберігати добрі стосунки. Ця здатність, на думку зірки, і відрізняє інтелігентних людей від "колгоспників".

"...Любов може минути, люди можуть розлучатися, треба вміти це робити мудро, правильно, треба не звертати уваги на злі язики, на всілякі плітки, важливо, що між вами повинна існувати чесність та відвертість", - зазначила вона.

Себе Ксенія назвала людиною дуже вірною, не з тих, хто легко та легковажно закохується. На її думку, перестати любити в один день неможливо. Просто в якийсь момент двоє людей перестають достатньо поливати дерево свого кохання.

 
Пророче фото? Собчак і Віторган на спектаклі Костянтина Богомолова. Літо 2018-го

"Щось не зробив, не провів, не купив квітів, ти щось не так, у бігудях прийшла чи огризнулася... Це починає накопичуватися та з'їдати щось дуже важливе", - пояснила білявка.

Зі слів Ксенії, стосунки - завжди відповідальність обох.

"Якщо ти це зберегти не зумів, то треба хоча би бути достатьо сміливим, щоби це визнати і знайти якусь іншу форму стосунків, в якій теж буде багато любові, нехай іншої, нехай любові родинної, любові просто близьких одне одному людей", - порадила вона.

"Ні, любов не минає ніколи. Мені здається, що такі сильні почуття - вони назавжди", - відповіла Собчак на пряме питання Кудрявцевої про неї та Віторгана.

А от про свої відносини з режисером Костянтином Богомоловим, який буцімто і є справжньою причиною розриву Ксенії з чоловіком, вона говорити не стала. Зате сказала, що в ідеалі хотіла би мати двох дітей, тож імовірно, Платон колись таки отримає брата чи сестру.

Нагадаємо, восени 2018-го року представник Ксенії Собчак офіційно оголосив, що вона знову вагітна. Але потім з'ясувалося, що ні. ЗМІ пояснили цю дивну витівку піаром.

Відео з YouTube, фото з Instagram Собчак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів