Собчак про Віторгана: Ми назавжди з ним родичі

3 лютого 2019, 11:13

Російська політикиня-телезірка Ксенія Собчак уперше після скандалу прокоментувала свої відносини з чоловіком, актором Максимом Віторганом. Вона назвала його своїм "родичем".

Теми особистого життя Ксюша торкнулася в ефірі однієї з телепрограм "Первого канала", пише Life.ru.

Собчак тепер вважає Віторгана своїм родичем

"Максим назавжди залишиться для мене людиною рідною, близькою, татом нашого любого сина. У цьому сенсі ми назавжди з ним родичі та близькі люди", - запевнила Собчак.

"Мені здається, незалежно від проблем, які є в людей, потрібно лишатися людьми", - додала білявка.


У пари є 2-річний син Платон

Іще Ксенія заявила, що хоче, щоби ставлення до чоловіків та жінок у суспільстві було однаковим. Її обурює той факт, що представниць прекрасної статі за зраду критикують та висміюють, тоді як чоловікам таке пробачається. На думку Собчак, жінка має право жити і спати з тим, із ким забажає.

Теледіва відмовилася коментувати свої відносини з режисером Костянтином Богомоловим та можливе розлучення з Віторганом. Мовляв, є "особисті речі", які не варто знати широкому загалу.

Ксенія та Максим одружилися в 2013-му році

Нагадаємо, подейкують, роман Ксенії та Костянтина триває вже півроку. А нещодавно зрадженому Максимові нарешті урвався терпець і він публічно натовк пику жінчиному коханцю, "закривши гештальт".

Щоправда, на лиці Богомолова, який заявив, що в нього ніс переламаний у двох місцях, згодом не помітили якихось виразних слідів побиття. І є версія, що Собчак, Богомолов та Віторган утрьох розігрують комедію для піару.

Фото з Instagram Собчак та Віторгана

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів