Українська "Чорна вдова" відсудила десятки тисяч доларів у сім'ї вбитого чоловіка

8 квітня 2019, 13:31

Українка Ганна Зюзіна, у британських ЗМІ відома як "Чорна вдова", здобула перемогу в суді.

Колишня модель, якій закидали організацію вбивства її чоловіка, Баррі Прінга, витрусила собі чималу грошову компенсацію, зокрема і з родичів загиблого бізнесмена.

Матері та брату Баррі доведеться виплатити Ганні близько 33 тисяч доларів. Іще понад 50 тисяч жіночка здерла з офісу коронера Елізабет Ірленд, що вела розслідування.

Про це повідомляє The Daily Mail.


Ідеться про компенсацію юридичних витрат Ганни. Щоправда, вона оцінювала їх у 260 тисяч доларів, але суд суттєво зменшив суму.

 
Ганна Зюзіна змусила рідних загиблого чоловіка та офіс коронера компенсувати собі судові витрати

"Ганна впевнена, що стала жертвою судової помилки - під час першого розслідування було допущено грубу насправедливість, але коронеру, пані Ірленд, дозволили після цього тихо піти на пенсію", - зазначив друг Зюзіної, яка поки не дає коментарів.

Як відомо, Баррі Прінг, який був суттєво старший за свою українську обраницю, познайомився з нею в Інтернеті. В 2008-му році, коли бізнесмен приїхав із молодою дружиною до Києва, його насмерть збило авто з вимкненими фарами. Водія так і не знайшли.

 
Жіночка має намір остаточно довести, що непричетна до вбивства чоловіка, відтак має право на його спадок

Нагадаємо, в 2017-му році Зюзіна добилася, щоби результати розслідування, які були не на її користь, через порушення визнали недійсними.

Наступне засідання в справі про вбивство Прінга має відбутися в липні.

Як відомо, кінцева мета Ганни, яка мешкає в Іспанії з новим кавалером та під новим іменем, Джуліанна Мур, - це отримати спадок Баррі. Це понад два мільйони доларів, які поки перебувають у незалежному трасті.

Фото з The Daily Mail

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів