Сьогодні буде з мамою: ексчоловік Нені оголосив про закінчення війни за 3-річну доньку

13 лютого 2020, 16:51

У день свого 40-річчя видавчиня Поліна Неня має отримати найбажаніший подарунок – ексчоловік Юрій Чернецький поверне їй дочку Теону.

Саме 13-го лютого виповнилося 99 днів незаконного перебування дівчинки з татом, протягом яких Неня всіма засобами та силами намагалася забрати її до себе.

І ось через три місяці боротьби Чернецький раптом вирішив завершити цю війну. Про що повідомив у своєму Instagram.

"Сьогодні важливий день. У Теони є двоє батьків. Ми це розуміли обидва і розуміли завжди, але не могли знайти консенсус. Сьогодні, після тривалих дебатів, суперечок, судів ми його знайшли і закріпили юридично. Зробили все добровільно і в ім'я інтересів наших дітей! Наша дочка сьогодні буде з мамою, в її день народження! Я повністю задоволений тими домовленостями, які ми затвердили з Поліною і адвокатами", - заявив Юрій.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Сегодня важный день, у Тэоны есть двое родителей. Мы это понимали оба и понимали всегда, но не могли найти консенсус. Сегодня, после долгих прений, споров, судов мы его нашли и закрепили юридически. Сделали все добровольно и во имя интересов наших детей! Наша дочь сегодня будет с мамой, в ее день рождения! Я полностью удовлетворён теми договорённостями, которые мы утвердили с Полиной и адвокатами. В этой ситуации не победителей и побеждённых, кроме наших детей! Наши дети победили тем, что заставили нас, взрослых, быть также немного более ответственными и рассудительными! Отдельная благодарность моему адвокату @pronin_law_you , которого я привлёк для завершения этого конфликта. Всем спасибо! @polinanenia , с Днём Рождения!💐

Публикация от Доктор Душ🔮 (@y6669) 13 Фев 2020 в 5:29 PST

 
Пізніше Поліна виклала у сторі це фото

Нагадаємо, на почтаку листопада Неня оголосила у мережі, що ексчоловік та батько трьох її дітей Юрій Чернецький не віддає дочку. Врешті суд вирішив, що діти мають жити усі разом і з мамою.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів