Тоня Матвієнко розкрила, хто саме з лікарів "Охматдиту" домагався її в 19 років. ОНОВЛЕНО

28 травня 2020, 16:58

Співачка Тоня Матвієнко, яка лише кілька років тому публічно розповіла про те, що стала жертвою домагань у столичній лікарні "Охматдит", досі картається, що промовчала про це тоді, у 1999-му.

Про інцидент, який стався, коли доньці Ніни Матвієнко було лише 19, вона згадала в розмові з Олею Поляковою.

Причому цього разу Тоня додала конкретики щодо того, хто саме її тоді скривдив.

 
Співачка згадала, як стала жертвою харасменту в авторитетному столичному медзакладі
фото з instagram матвієнко

Зі слів співачки, її, юну маму, домагалися, коли вона потрапила до лікарні з маленькою донькою Уляною.

"В Охматдит потрапили, до мене лікар головний прийшов, він мене домагався. Мені було 19 років. Він мене прижав... каже: "Ну, ти ж нагуляла..." Він собі вирішив, що я така дурна малолєтка, оце ж народила, значить, точно десь там шлялася... Він мене як прижав, сказав, якщо ти там кудись не підеш, натякнув, то я твоїй дитині зроблю якісь проблеми", - поділилася Матвієнко.

Як згодом уточнив у коментарі ТаблоID представник артистки, говорячи "головний лікар", Тоня мала на увазі не тодішнього керівника "Охматдиту", а чергового лікаря, який приймав її з донькою.

 
На цьому фото Тоні 14 років. А у 17 вона вперше стала мамою, народивши Уляну

Зі слів жінки, від розголосу її тоді стримав страх за дитину. Але вона чітко пам'ятає прізвище того чоловіка та день госпіталізації. Відтак теоретично може відшукати людину, яка могла домагатися й багатьох інших жінок.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО з 53:03:

Про страшний випадок Матвієнко розказувала ще у 2013-му році, коли долучилася до соціального проєкту проти насилля "SAY". Але тоді вона не вказала, хто саме з працівників лікарні до неї чіплявся.

Як відомо, Уляні цієї осені буде вже 22 роки. Від нинішього шлюбу, з Арсеном Мірзояном у Тоні є ще одна донечка, 4-річна Ніна.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів