Син нардепа Радуцького відповів на закиди щодо гомофобії та роз'яснив "родзинку жарту" про антиваксів

1 листопада 2021, 14:03

Син нардепа, голови парламентського комітету здоров'я нації, медичної допомоги та медстрахування Михайла Радуцького, ресторатор Максим Радуцький вирішив помогти татові переконати українців жвавіше вакцинуватися від COVID-19. Та вийшло не дуже.

"Антиваксам" чоловік адресував допис у своєму Instagram, відколовши неоднозначний жарт, який багато кому видався гомофобським.

 
Максим Радуцький днями скаламутив мережу своїм дописом у Instagram

"... Є надія, що серед антиваксів є хоча би невеликий відсоток натуралів", - саме ця фраза Радуцького-молодшого викликала резонанс у мережі.

У коментарі ТаблоID Максим спробував роз'яснити, в чому "родзинка" та як він ставиться до ЛГБТ.

View this post on Instagram

A post shared by Radoutsk (@radoutsk)

"Оскільки я пов'язаний із креативною індустрією, сферою шоубізнесу, я не знаю, як у інших, в нас не прийнято звертати на це (орієнтацію) увагу. В мене дуже багато, наскільки я знаю - це їхня справа - співробітників, я не знаю їхньої орієнтації, вони ходять на прайди, на паради, це їхнє право", - зазначив ресторатор.

"Мене звинуватили в гомофобії? Я скажу так: мене можуть навіть побити, коли мене поряд нема. Це їхні проблеми. В цьому вся родзинка жарту - жартувати можна як завгодно, а далі вже залежить від рівня людини, яка цей жарт або розуміє, або ні. Хоча в жарті нема ні звинувачень, ні переслідувань (через орієнтацію) теж", - наголосив він.

 
Син колишнього власника клініки "Борис" каже, що звик довіряти лікарям, тому і закликав вакцинуватися

Зі слів Максима, посилом його допису було те, що вакцинуватися потрібно.

"Це не виправдання, це просто розшифровка для тих, хто не зрозумів. Я саме в такий спосіб доніс до людей те, що я підтримую вакцинацію, мабуть, тому, що я працюю в креативній індустрії, це шоубізнес, клуби та інша творчість. Мабуть, тому я так і доніс. Ну, комусь, вочевидь, не зрозуміло, можу розжувати", - додав Радуцький.

Нагадаємо, торік Радуцький-старший та нинішній міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко спокійно попоїли в ресторані, де персонал не дотримувався маскового режиму.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів