Жодного слова про Манделу: у ЗМІ з'явилися серйозні сумніви у правдивості інтерв'ю Меган Маркл

2 вересня 2022, 11:10

Схоже, спогад герцогині Сассекської Меган Маркл про те, що мешканці Південної Африки буцімто раділи її весіллю, як звільненню Нельсона Мандели з тюрми, може виявитися плодом її уяви.

Розповідь дружини принца Гаррі не підтвердив продюсер та композитор Лебоан Мораке (Лібо М). Із його слів, того вечора, про який говорила герцогиня, вони з нею справді перекинулися кількома словами у театрі. Але він не пригадує, щоби згадували Манделу.

Про це Лібо М розказав The Daily Mail.

 
Лібо М (у синьому костюмі) дійсно спілкувався з принцом Гаррі та Меган Маркл, але не пригадує, щоби мова ішла про Манделу
фото getty images

"Я справді був на прем'єрі "Короля Лева" у 2019-му та зустрівся з королівськими особами. Не можу це прокоментувати, оскільки минуло три роки, і я не пам'ятаю деталей тієї розмови, яка тривала менше хвилини, крім того, що йшлося про їхню поїздку до Південної Африки чи Ботсвани", - сказав він.

"Я - єдиний південноафриканець, безпосередньо пов'язаний і з фільмом "Король Лев", і з його бродвейською постановкою", - запевнив він.

Момент спілкування Лібо М із Меган та Гаррі, звісно ж, знімали камери, і є відео.

"Це честь - зустрітися з вами. Усі в Південній Африці чули про Меган Маркл", - сказав композитор герцогині.

"Чути це - честь, але це зовсім не так", - скромно відповіла йому Маркл.

 
Окрім композитора, із жодним південноафриканцем Меган того вечора не спілкувалася
фото getty images

Далі Лібо М перекинувся кількома словами з принцом Гаррі, і мова таки йшла про майбутню поїздку подружжя до ПАР.

"О, це фантастично. Добре буде з вами побачитися", - зазначив композитор, після чого герцог та герцогиня підійшли поспілкуватися до співака Фаррела Вільямса.

Варто зазначити, що, судячи з іншого відео, де, на жаль, не чутно розмови, тривала вона півтори хвилини. Тож не можна на 100% виключати, що Лібо М справді говорив про Манделу, а потім забув.

Про всяк випадок видання звернулося по коментар до Джона Кані, єдиного актора-південноафриканця, який зіграв у диснеївському фільмі "Король Лев" - імовірно, розмову з ним могла мати на увазі Меган Маркл. Одначе зірка запевнив, що ніколи не зустрічався з дружиною принца Гаррі та навіть не був на прем'єрі в Лондоні.

Нагадаємо, інтерв'ю Меган Маркл викликало негативну реакцію в мережі, зокрема серед користувачів із ПАР. Неприємно здивований був і онук Нельсона Мандели.

Як відомо, у тому ж інтерв'ю герцогиня сказала, що принц Гаррі "втратив свого тата".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

У рамках 100-мільйонної угоди з Netflix: принц Гаррі та Меган найняли режисерку "Розповіді служниці", щоби зняла про них серіал

Жадає вибачень: принц Гаррі розлючений ігнором на ювілеї королеви - експерт

Дональд Трамп звинуватив Маркл у використанні принца Гаррі: Колись він пожалкує

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів