Погрожує судом: чоловік, що називає себе сином Чарльза ІІІ, писав королеві Єлизаветі

16 вересня 2022, 12:45

Чоловік на ім'я Саймон Доранте-Дей, який заявляє, що є позашлюбним сином Чарльза ІІІ та королеви-консорта Камілли, не збирається вгамовуватися. Незадовго до смерті Єлизавети ІІ він написав їй листа, в якому просив переконати сина погодитися на ДНК-тест, що буцімто має підтвердити їхню спорідненість.

Як стало відомо Daily Star, відповіді від Її Величності Саймон не отримав.

Спілкуючись із 7NEWS, Доранте-Дей заявив, що думає подати до суду на королівську родину, яка його не визнає. Зі слів чолов'яги, він уже встиг поспілкуватися з суддею та юристом, щоби з'ясувати, чи захищає в такому випадку монарха закон.

 
У Facebook Доранте-Дея майже всі дописи - про королівську родину. І колаж теж звідти

"І відповідь була "ні" - вони сказали мені, що не бачать на те жодної підстави. По-друге, Камілла та її родина точно не вищі за закон", - наголосив він.

Як розповів Саймон, після смерті "його бабусі, також відомої як Лілібет", він отримує багато повідомлень із висловленням співчуття і дуже за них вдячний.

"...Моя сім'я і я відчуваємо скорботу не лише через втрату Її Величності, а і через втрату ще однієї можливості вирішити питання м'яко, правильним чином", - сказав Доранте-Дей.

Нагадаємо, чоловік, який мешкає в Австралії, стверджує, що народився від таємного роману між Каміллою та Чарльзом. За версією Саймона, його віддали на виховання до родини членів персоналу королівського двору.

Фото AFP з сайту Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Перемога "позашлюбної принцеси": 52-річну доньку Альберта ІІ офіційно прийняла королівська сім'я Бельгії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів