Запахло депортацією: у США вимагають перевірити, як принц Гаррі отримав свою візу

21 березня 2023, 17:45

Британський принц Гаррі може пошкодувати про те, що був настільки відвертим у своїй книзі та інтерв'ю. Деякі його одкровення можуть потягти за собою неприємні наслідки - і йдеться не про історію з відмороженим пенісом.

Організація The Heritage Foundation закликала оприлюднити всі матеріали стосовно візи Гаррі. Її цікавить, чи говорив принц під час співбесіди, що вживав наркотики. Якщо він про це збрехав - то це потенційна вагома підстава для депортації.

Про це пише The Daily Mail.

 
Письменницький дебют принца може вилізти йому боком
фото afp getty images

"Цей запит - у громадських інтересах, враховуючи ймовірне анулювання візи принца Гаррі через вживання заборонених речовин і додаткові запитання щодо вживання принцом наркотиків, і чи було його належним чином перевірено, перш ніж він в'їхав у Сполучені Штати", - пояснив керівник одного з проєктів організації Майк Гавелл.

Докази - фрагменти з мемуарів та інтерв'ю, де Гаррі говорить про своє вживання кокаїну, канабісу, галюциногенних грибів та психоделіків - організація надіслала до Міністерства національної безпеки США (DHS), митно-прикордонної та іміграційної служби.

Як наголосив Гавелл, суспільство має знати, чи дотрималося DHS закону в випадку принца, або ж високий статус забезпечив йому преференції. Чиновники в оприлюдненні документів поки що відмовили, мовляв, це буде порушення приватності.

"Його мали запитати (про вживання наркотиеків - ред.) Якщо він був чесний у своїх відповідях, йому мали відмовити", - сказав керівник юридичної клініки з іміграційних питань Університету Джорджа Вашингтона, професор Альберто Бенітес.

"Якби він не був принцом Гаррі, якби був "Фредом Джонсом" та мав такий бекграунд, його перевіряли би набагато ретельніше, і я був би переконаний, що йому відмовили б у грін кард", - додав він.

 
"Гаррічку, що ти там таке наговорив?"
фото getty images

Відомі випадки, коли навіть статус селебріті не допомагав британцям, які вживали наркотики, отримати візу до США. Так, наприклад, у ній свого часу відмовили музикантові Піту Доерті та телевізійній шефкухарці Найджеллі Лоусон. Зірок, про чиє вживання було відомо, запрошували до посольства США в Лондоні, де вони спершу мали пройти тест на наркотики.

Як відомо, принц Гаррі, з дружиною Меган і сином Арчі, приїхали до Америки в 2020-му році. Якщо припустити, що в принца віза O-1, яку дають "людям із надзвичайними здібностями" - саме таку отримували канадець Джастін Бібер та австралієць Х'ю Джекман - то термін її збігає в 2023-му. Тепер постає питання, чи буде її продовжено.

Нагадаємо, Меган та Гаррі через декілька місяців після приїзду до США купили собі маєток по сусідству з Опрою Вінфрі, виклавши за нього кругленьку суму.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Запасний": принц Гаррі заявив, що його народили як потенційного донора органів

"Королева драми": мемуари принца Гаррі спричинили в мережі хвилю вщипливих мемів

"Поведена на грошах": експерт розповів, чим принц Гаррі розчарував Меган Маркл

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів