Лорак заговорила про "конфлікт" між Україною та росією і сподівається, що музика "об'єднає всіх у гармонії"

26 березня 2023, 16:15

Співачка Ані Лорак, яка протягом року повномасштабного вторгнення займає дуже зручну позицію "голуба миру" та продовжує активно працювати у росії, приголомшила раптовим постом в Instagram.

Кароліна побідкалася на якісь брехливі заяви ЗМІ, нагадала, як її нібито цькували та ставили ультиматуми в Україні, назвала війну "конфліктом" та висловила надію, що музика гармонізує та об'єднає всіх.

"2014 року деякі політичні діячі в Україні хотіли використати мене у своїх цілях, з чим я не могла погодитися. В результаті я опинилася в дуже незручній ситуації і зіткнулася з негативними наслідками у своєму житті, про які знає лише моє найближче оточення. Мені надали лише два варіанти: "Або ти граєш у нашу гру, роблячи те, що ми тобі говоримо, або ти не співатимеш у цій країні".

Ультиматум уряду моєї власної країни, який притиснув мене до стіни, став тим переломним моментом, який підштовхнув мене до переїзду в Росію, де я була прийнята і продовжувала рости як артист, одержуючи зізнання по всьому світу. Попри все, Україна завжди в моєму серці.


Я розумію, що за моє мовчання протягом останнього року мене критикували і усвідомлюю, що це рішення може бути трактовано по-різному. Я ніколи не хотіла нікого образити чи зачепити, і якщо це сталося, я вибачаюсь", - заявила Лорак.

 
 
До речі, у Новий рік Лорак написала про свого брата, який ховався від бомб у підвалі, але чиїх саме бомб - як завжди, не назвала. Сподіваємось, ці скріни врятують його під час наступного обстрілу

За словами співачки, вона не підтримує жодних форм насилля, а смерті розбивають її серце. А ще Ані Лорак запевнила, що ніколи не надавала військової допомоги, як пишуть про неї багато ЗМІ.

 
 

Нагадаємо, коли росія розпочала війну проти України, співачка Настя Каменських зателефонувала Лорак, закликавши її сказати бодай щось. Однак співачка попросила її не задовбувати.

А вже у жовтні Ані Лорак разом із кількома колегами потрапила під санкції РНБО України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не хочу бути використаною": Лорак показалася в теплих краях та пояснила своє мовчання. ВІДЕО

"Називай речі своїми іменами": Лорак розлютила мережу дописом про "хаос" та сексі-фото на тлі моря

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів