"(НЕ) шановна пані Анжеліко": Монро про те, що не так із дописами Рудницької і словом "трансвестит"

10 травня 2023, 16:15

Блогерка Монро відповіла на резонансний допис Анжеліки Рудницької щодо "трансвестита", якого запросили коментувати перший півфінал Євробачення. На думку зірки, саме через таких людей в українському суспільстві досі існує булінг та хейт стосовно тих, хто відрізняється.

Монро пояснила, що слова Анжеліки її настільки зачепили, бо вони знайомі особисто, а "Територія А" для неї колись означала дуже багато.

Розлогий пост Монро опублікувала в Instagram.

 
Монро після допису Анжеліки напередодні навіть скасувала свій етер-афтепаті, присвячений півфіналу, бо мусила побути сама та зібратися з думками
скріншоти з іnstagram монро

Вона подякувала всім, хто її підтримав, зізнавшись, що напередодні просто "розгубилася і заклякла".

"От реально, наче мене облили в спину кефіром /це реально було в моєму житті/ і зверху харкнули. Можливо, якщо б це була якась чужа людина, я б хіхікнула і продовжила насолоджуватися святом музики, але пані Анжеліку знаю особисто, а "Територія А", свого часу, стала провідником в світ сучасної української поп-музики, зухвалої та можна сказати прогресивної", - поділилася вона.

Як наголосила Монро, термін "трансвестит" є дуже образливим і давно не використовується, його замінили на "кросдрессер".

 

Зі слів блогерки, вона ніколи не позначала себе як "людина, яка перевдягається в жінку по приколу", натомість акцентувала на тім, що є "жінкою не від народження", яка водночас працює в жанрі акторської майстерності травесті-діва/драг-квін. Останні ж декілька років, позаяк вона більше не виступає в цьому жанрі, Монро просить її так не титрувати.

"У першому дописі пані Анжеліка свідомо використовує слово "трансвестит", щоби підкреслити її обурення вибором редакторів державного телеканалу "Суспільне" для прямого етеру про Євробачення. Як це так, запрошувати трансвеститів та телевізійних ватників на перший канал? До речі, у ватника є ім'я - Олексій Гончаренко, як і у мене - Монро", - написала зірка.

Саме це порівняння, ототожнення "в голові пані Анжеліки" трансвестита із ватником, ворогом усього українського і тригернуло Монро.

 

 

"А далі хитренька пані Анжеліка, зрозумівши, що зашкварилася, розігрує типову карту обіженки - ой, я необачно помилилася, хоча дві години після публікації першого посту відшучувалася на обурені коментарі адекватних українців, які пояснили пані, чому вона трохи попутала країну та історичний час. Ну і обов'язково треба надавити на толерантність. Ага", - зазначила Монро.

"Так от! (НЕ) шановна пані Анжеліко, через таких, як ви, наше суспільство досі булить, хейтить, ображає, ненавидить та знищує не таких, як ви! Інших", - заявила вона.

 

Свій пост блогерка підписана як "Монро, трансгендерна персона". Вона зізналася, що їй шкода, що саме Рудницька колись була для неї провідником у світ "Території А", який здавався їй, зацькованому та пригніченому підлітку, світом вільних людей.

 

У сторіс Монро також поділилася відповіддю, яку дала їй телеведуча Марічка Падалко щодо свого коментаря під дописом Рудницької.

 
 

Нагадаємо, Монро переконана, що, протистоячи російській навалі, Україна також веде боротьбу за важливі зміни у суспільстві, зокрема в ставленні до ЛГБТ-спільноти, ща те, щоби кожен міг дозволити собі жити так, як хоче, не порушуючи кордонів іншої людини.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Це було пекло": Монро 1-го вересня згадала про булінг і знущання шкільних років


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів