"Не планую виїжджати за кордон": Монро розказала, чи отримала повістку та як збирається воювати

7 липня 2022, 12:00

Травесті-діва Монро переконана, що даючи відсіч російські навалі, Україна відстоює й сучасні цінності. Зірка, яка за паспортом є чоловіком, не планує ховатися від військкомату, хоча зброю до рук, скоріше за все, не візьме.

Їхати за кордон Монро теж не збирається. Хоча легальна процедура, яка дозволяє виїзд трансгендерним людям, існує. Зірка засудила співачку Зі Фамелу (екс-Зіанджу) за те, що та не зробила все за законом, а втекла.

Про це Монрітта говорила в інтерв'ю "Палає".

 
Монро під час війни залишається в Україні та не збирається виїжджати
фото з instagram монро

"Вона (Фамелу) зневажливо поставилася до закону. З чоловічими документами вона вирішила виїхати за кордон. За законом це неможливо", - наголосила вона.

Зі слів Монро, Зі мала звернутися до правозахисних організацій, проконсультуватися з адвокатом та знятися з військового обліку. Тоді їй не довелося би перепливати Дунай.

"Я не планувала виїжджати за кордон і не планую... Я мріяла жити на океані, в Португалії, планувала десь через 3-5 років туди приїхати, зробити це свідомо, підготуватися, в такий спосіб. Війна почалася, і я біжу з України? Я так не хочу. Я відчуваю себе в Україні більш-менш безпечно. Я не хочу жити з усвідомленням того, що війна, точніше, росія, російська армія змусила мене покинути дім", - пояснила свою позицію зірка.

 
Зірка не схвалює вчинку екс-Зіанджі

Монро, яка неодноразово піднімала гостру та болючу тему ставлення українського суспільства до ЛГБТ-спільноти, вважає, що зараз іде війна і за позитивні зміни в цьому сенсі.

"Ми воюємо зараз не лише за землі, а і за те, щоби я, ви могли дозволити собі життя, яке ви хочете, не порушуючи кордони іншої людини, особисті кордони. Багато ЛГБТ-людей у ЗСУ. Волонтерять, парамедики, воюють, допомагають", - зазначила вона.

Сама Монро поки повістки не отримувала.

"Я прийду в воєнкомат. По-перше, мене не візьмуть за медичними показниками. Я піду далі на медкомісію, і буде огляд у психіатра. І з діагнозом "трансгендерність" у армію не беруть. Я не зверталася до психіатра для отримання справки про трансгендерність - я жила в бульбашці: мене влаштовувала моя біологічна стать, мене влаштовувало те, що за документами я чоловік, але в соціальній площині я живу як жінка. Мене це влаштовувало. Але от війна нагадала, що ми живемо в бінарній гендерній системі", - поділилася вона.

 
Коли Монро отримає повістку, піде в військкомат

"Якщо прийдеться воювати, я буду працювати в Генштабі, буду працювати в тилу, є маса інших професій, небойових посад. Я можу працювати з дому, можу працювати з комп'ютером, є багато сфер, у яких я можу працювати на армію", - додала Монро.

Нагадаємо, раніше травесті-діва розказувала, як ставиться до хейтерів, які посилають її "на передок" із автоматом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Їсти цукерки та будувати плани": Монро закликала жити нормальне життя і залишатися собою

"Не шукаю "хароших русскіх": Монро розповіла, якими бачить майбутні стосунки з росією та про найстрашніший день війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів