"Поважаю себе як жінку": дружина засудженого на 5 років наркодилера Чернецького оголосила, що пішла від нього

14 грудня 2022, 09:30

Після винесення вироку у вигляді 5 років ув'язнення наркодилеру Юрію Чернецькому, його дружина Інна Воронова відреагувала на останні події.

У мережі вона відповіла на запитання підписників та запевнила, що не збирається продовжувати стосунки з чоловіком.

"Далі мій шлях, сольної співачки Інни Воронової, мами моїх дітей. Я буду завжди йому вдячна. Він супер людина, він не аб'юзер, як всі оруть на нього від злості. Він чудова людина, яка просто трохи збилася зі шляху зараз. Він трохи заплутався, але я ніколи не триматиму на нього зла, це просто неможливо. Він робив мене дуже щасливою, всі це бачили. Навіть те світло, яке наразі є в мені - його розвинув він", - запевнила вона.

 
скріншот з instagram

За словами співачки, перебуваючи в СІЗО з вже колишнім партнером, вона намагалася якомога більше поспілкуватися з ним відверто.

"Тому що там в нього було більше вільного часу, аніж у звичайному житті. Тобто я йому віддала усі книги, які трансформували мене в якийсь час, починаючи з 20 років. Він перечитав усе. Я реально вірю, що він змінився. Просто, можливо, через наляканість, можливо через розгубленість, він мене зараз просить робити такі речі, які можуть мене підставити.

Для мене це... Мій чоловік так не може, мій чоловік може робити тільки мудрі вчинки, піклуючись про мене та про моїх дітей, думаючи про те, щоб я була у безпеці. Він так не робить, тому це кінець", - запевнила вона.

 
Цього разу Інна не збиратиме гроші, щоб врятувати коханого

"Я поважаю себе як жінку і хочу, щоб мій чоловік думав про мою безпеку. Все, більше нічого не скажу", - підсумувала Воронова.

Нагадаємо, 23-го серпня на Хрещатику поліція затримала Чернецького за торгівлю кокаїном у столиці. При обшуку у нього виявили 23 згортки кокаїна, які Чернецький дістав із штанів.

Відразу після цього Воронова оголосила в своєму Instagram збір на заставу за чоловіка. Сума, яку хотіла зібрати з підписників Інна, становила 4 мільйони гривень. На що пішла зібрана сума наразі невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Видавець Поліна Неня заявила, що ексчоловік забрав у неї 3-річну дочку

Шантаж, замовлення вбивства та насилля: Поліна Неня відхрестилася від криміналу Чернецького і згадала, через що з ним пройшла


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів