Кремлівська пропаганда в дії: концерт Скрипки в Цюріху скасували через брехню в медіа

5 червня 2023, 12:33

Музикант Олег Скрипка приголомшив неприємною новиною: їхній із гуртом ВВ концерт у швейцарському Цюріху скасували через приписану прихильність до ультранаціоналістичної ідеології.

Саме так про Скрипку написали місцеві ЗМІ, що, на його думкою, є впливом кремлівської пропаганди.

Про це рокер повідомив у своєму Instagram.

"Кремлівська пропаганда працює закордоном, використовуючи гебельсівські методи : чим брутальніше брехня, тим більше у неї вірять. Абсолютно безпідставно мене звинувачують у прихильності до ультранаціоналістичної ідеології, що є абсолютною неправдою. Відтак, не перевіряючи фактів, зарубіжні медіа поширюють цю дезінформацію, що призводить до скасування концерту в Цюріху", - обурився Скрипка.


 
Скрипка розлючений, що кремлівська пропаганда дісталася його навіть у Швейцарії

"Організовуючи тури під час війни, ми прагнемо не лише підтримувати ЗСУ, але й доносити світовій спільноті, що Україна - самобутня країна із своїми традиціями, своєю культурою, і сьогодні вона бореться з озвірілим агресором росією, що не припиняє ракетні обстріли мирних міст... Кожний наш концерт покликаний об'єднати українців і європейців за кордоном, які підтримують нашу країну у найважчі часи", - запевнив музикант.

 

"На головних площах європейських міст лунали українські пісні, авторські та військові, автентичні і сучасні. Ключові заходи відбулися в Брюсселі, біля входу до будівлі Європарламенту - під час прийняття рішення про надання Україні статусу кандидата ЄС та в Лугано, в рамках міжнародної конференції з питань відновлення України, де були прийняті головні рішення по відновленню нашої країни. Зібрано понад 1000 000 євро допомоги Україні", - зазначив він.

"Звертаємось до усіх держаних інституцій, медіа, друзів, що проживають в інших країнах: борімося за наші цінності, за нашу незалежність на усіх фронтах!", - закликав Олег.

Нагадаємо, це не перше скасування концертів Скрипки у Європі. Ще торік таке відбулося у Німеччині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Патріотичний цинізм": Скрипка розкритикував колег, які змінили російські пісні на українські

"Так працюють руки Кремля": Скрипка заявив про зриви концертів у Німеччині. ВІДЕО

"Нас урятувало 10 хвилин": Скрипка розповів, як він мало не потрапив під обстріл у Вінниці

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів