"Патріотичний цинізм": Скрипка розкритикував колег, які змінили російські пісні на українські

26 лютого 2023, 16:05

Музикант Олег Скрипка вважає, що українські артисти, які до повномасштабної війни спокійно собі співали пісні російською, а протягом останнього року почали активно переходити на український контент, - просто циніки.

Також лідер гурту "ВВ" назвав їх бізнесменами сцени.

Про російський вплив на український шоубізнес Олег говорив з Андрієм Сайчуком у програмі "Твоє місто".

На запитання журналіста, чому українці досі слухають російські пісні, Скрипка сказав:


"Ми ж ще не жили без російського впливу... У нас завжди було два вороги - наші псеводобрати та український критинізм. Вони між собою співпрацювали. І це відчуття смаку [росіяни] культивували багато років, і воно є великим союзником".

 
Український критинізм та псевдобрати досі не дають українцям перестати слухати російське

Також ведучий згадав про артистів, які після російського повномасштабного вторгнення нарешті почали співати українською, як, наприклад, Надя Дорофєєва.

"Це патріотичний цинізм. Дорофєєва, Потап... Ці люди - просто щирі циніки. Є людина сцени, а є людина - бізнесмен сцени. На сьогоднішній день такі механізми, що люди приходять і спостерігають на сцені бізнесменів. Бізнесмени собі класно побудували кар'єру і ще дехто з них ще більш менш нормально співає", - зазначив Олег.

 
Скрипка вважає Потапа та Дорофєєву - патріотичними циніками

"Ми маємо культурну катастрофу і, напевно, був російський вплив в тому числі. Тобто структура шоубізнесу не змінилася, якщо ми мову поміняли, чи зник російський вплив? Таке питання. Був російськомовний контент і якісь такі україномовні дурачки, щоб вони були в ефірі. А якщо ми забрали російськомовний контент, що ми залишаємо, якщо вплив лишається, якщо механізм той самий? Потрібно поставити задачу, щоб був якісний продукт, тобто зміст, щоб у музику повернувся зміст, а не тільки слова про свободу і тому подібне", - упевнений Скрипка.

Також музикант наголосив, що аби щось змінилося, потрібна не лагідна українізація, а культурна диктатура.

Нагадаємо, ще в липні 2022 року Оля Полякова заявила, що відмовляється від свого довоєнного репертуару і почала співати українською. А Надя Дорофєєва переспівала свій хіт українською, а нещодавно випустила українськомовний альбом. Також у грудні минулого року вона заявила, що коли співпрацювала з російський шоубізом після 2014-го, вона була безвідповідальна та інфантильна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Так працюють руки Кремля": Скрипка заявив про зриви концертів у Німеччині. ВІДЕО

"Нас урятувало 10 хвилин": Скрипка розповів, як він мало не потрапив під обстріл у Вінниці

"Загадили і пограбували": Скрипка показав, що російські окупанти залишили після себе на його дачі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів