Єфросиніна пожалілася на випробування у стосунках з чоловіком та попросила "від'ї*атися від неї з тим Горбуновим"

23 липня 2023, 10:24

19-го липня від Міністерства культури України з'явилася інформація про розподіл коштів на відродження серіального виробництва.

У список проєктів, які перемогли на конкурсі, увійшов і майбутній серіал "СМТ Інгулець" продюсера Юрія Горбунова, на створення якого він отримав 33 мільйони гривень з держбюджету.

Відразу після цього телеведуча і (вже колишня) подруга Горбунова Маша Єфросиніна зробила пост в Instagram, де не написала жодного слова про свого друга продюсера, однак зазначила, що не братиме участь у "срачах".

 

"В мене завжди є позиція, і всі, хто слідкує за мною, це знають. Але повторю ще раз позицію, артикульовану мною після того, як я сама стояла на публічному ешафоті рік тому - я не буду брати участь у внутрішніх срачах, як би сильно мене саму не бісили дії фігурантів всіх скандалів...", - написала Маша.

 
скріншот з instagram

 

Пізніше, після хейту у коментарях під дописом у сторіc в Instagram телеведуча знову звернулася до хейтерів і запевнила, що "у неї своє життя і турботи". Зокрема, Маша натякнула, що наразі має проблеми у стосунках з чоловіком-захисником Тимуром Хромаєвим.

"Та від*біться ви від мене з тим Горбуновим. Ця людина припинила особисто для мене своє існування ще у 2021 році", - заявила Єфросиніна, не пояснивши чому саме.

 
Маша з Юрою вели разом ранкове шоу "Підйом" на Новому каналі з 1999 по 2008

"Я писала про те, що якщо ви виборюєте свою правду, ви злі на щось, не треба постійно потребувати тих самих проявів від мене в кожному такому випадку. Бо це для мене, як і для всього нашого суспільства, прямий шлях до тотального психологічного захворювання. А я його вже бачу, торкаюся та відчуваю.

В мене є свої емоції, життя, обов’язки та відповідальність за мою справу з допомогою жінкам. Є купа справ з моїми дітьми, для яких я вже півтора року й батько і мати. Є щоденні сльози та страхи за Тимура, з яким стосунки проходять вже чергове випробування. Чому я вас не цікавлю як людина, а лише, як об'єкт, який треба роз*бати, коли вам хочеться, щоб я поводилася так само як зле вам? Люди, шановні, думайте, а не додумуйте! Нам всім п*зда з таким відношенням одне до одного", - емоційно відреагувала Єфросиніна.

 
скріншот з instagram

Як відомо, Єфросиніна неодноразово розповідала про те, як їй важко дається розлука із чоловіком Тимуром. У березні вона вітала коханого з днем народження, який він через службу в ЗСУ зустрів не вдома. Маша присвятила йому зворушливі слова в соцмережах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Єфросиніна зізналася, чи відчуває відповідальність за вибір молодшої сестри

"Не жертви, а борчині": Єфросиніна за щоденним мейком закликала українок нести красу світові

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів