"Огидне видовище": Ленні Кравіца підловили за спілкуванням із росіянами на вечірці у Парижі. Відео

61-річний американський рок-музикант та актор Ленні Кравіц опинився у центрі скандалу після того, як завітав на вечірку до росіян у Парижі.
Знаменитість засвітився на відео під назвою "А хто це у нас в гостях", яке опублікував Андрій Григор'єв-Аполлонов (молодший), що пов'язаний з російським гуртом "Иванушки International".
У кадрі видно, як Ленні веде світську бесіду з родичем Андрія, музикантом Сергієм Григор'євим-Аполлоновим, який працює під псевдонімом Grey Wiese. Обидва чоловіки є членами сім'ї російського репера і соліста гурту Андрія Григор'єва-Аполлонова (старшого).

Співак засвітився на вечірці, організованій росіянами
Користувачі мережі написали про своє розчарування у Ленні, адже на початку повномасштабного вторгнення РФ він публічно підтримав Україну і навіть співпрацював з українською режисеркою Таню Муіньо.
Окрім того, Кравіц має українське коріння, адже його дідусь був євреєм українського походження, а прадід артиста народився в Києві й згодом емігрував до США.

Ленні сам підійшов до Сергія та почав із ним розмову
Ось, що писали у коментарях: "Одне питання: як Кравіц міг впасти так низько?", "Огидне видовище", "Старіюче непорозуміння", "Маразм", "Напевно, він заблукав і зайшов не в ті двері".

Наприкінці діалогу зірка кинув гнівний погляд на камеру, що його знімала
Останнім часом все більше світових зірок попадають у скандали, пов'язані з РФ. Нещодавно співака Джеймса Бланта захейтили у мережі, коли він показався у шапці з гербом сучасної Росії, а Мадонна нарвалася за критику за те, що носила символіку СРСР.
А ось актриса Різ Візерспун випустила книгу про російського олігарха, події якої описуються на Рубльовці.







