"Моя робота - не аудит і не розслідування": Полякова різко відповіла на закиди щодо скандального весілля львівського експрокурора

16 жовтня 2023, 16:15

Співчака Оля Полякова відповіла на закиди стосовно виступу на весіллі прокурора Ростислава Ільницького і експрацівниці львівського ДБР Роксолани Москви у п'ятизірковому комплексі Emily Resort поблизу Львова.

Виконавиця зізналася, що не займається аудитом своїх замовників, а чесно виконує справу за гроші.

"Я все бачу, читаю і роблю висновки. Мені дуже не подобається вся ця історія з весіллям у Львові. Я ефективно приймаю одне тільки рішення, - працювати. Працювати, робити те, що вмію, і допомагати на скільки можу. А можу я багато.

Так, моя робота - розважати людей, і я це роблю. Чесно, від душі і, так, за гроші, коли їх мають люди", - зазначила Оля.


"Коли їх немає у людей, я теж працюю: танцюю, співаю, жартую, для дітей, військових, медиків, поранених. І їм це дуже подобається. Для мене це нагорода.

Як пояснила Полякова, "коли є гроші, вона їх чесно заробляє".

"Це, звичайно, не мільярди, а лише маленька економіка, але вона потрібна людям: і тим, хто працює, і тим, для кого ми працюємо", - прокоментувала Оля.

Співачка також додала, що українські артисти не займаються аудитом клієнта (або замовника).

"Невже хтось з вас серйозно думає, що я цікавлюся походженням доходів замовників своїх виступів? Невже хтось думає, що я взагалі знаю, хто вони? Невже ви думаєте, що мені взагалі надають таку інформацію?

Моя робота - точно не аудит і не розслідування, звідки в них є гроші... То може влада відповість мені і всім нам, звідки у цих людей гроші?", - запитала Оля.

"Я знаю єдине, хочу жити і працювати в державі, де працює закон, і де держава відповідає за своїх службовців", - наголосила виконавиця.

Нагадаємо, у червні цьогоріч телеведучий Володимир Остапчук був ведучим на Міконосі на святі Юлії Буряк, чинної або колишньої дружини російського олігарха.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів