"Не вважаю себе зрадником": коханий Пренткович про виїзд з країни, чи повернеться назад та чому не на фронті

1 липня, 11:15
Пренткович і Гонковський про виїзд

Таня Пренткович і Андрій Гонковський розказали, чому поїхали з країни та чи планують повертатися

Блогерка Таня Пренткович та її цивільний чоловік Андрій Гонковський вперше після "мальдівського скандалу" вирішили віч-на-віч поспілкуватися з українцями.

На своєму YouTube-каналі пара запостила відео, де відповіла на запитання щодо виїзду за кордон, рішення переїхати та чому не на фронті.

У січні з’явилася інформація, що бойфренд Пренткович відпочиває з нею на Мальдівах.


Пізніше він підтвердив, що був поряд з Танею у відпустці лише через волонтерську місію у Польщі. Андрій запевняв, що івент, на якому він мав бути присутнім зірвався, і тому він вирішив на кілька днів поїхати на море до родини.

"Я поіхав за кордон по "Шляху" (державна система перетину кордону для водіїв-перевізників, волонтерів тощо - ред.). І так я їздив вже декілька разів до цього. Це вже була третя поїздка, якщо я не помиляюся. Я проводив освітню подію, зустрічі з підприємцями, ми збирали кошти, додавали свої... Оскільки по приїзду дещо змістилися дати подій, я мав вільний час, який міг провести або сидячи у Варшаві, або приєднатися і полетіти до моєї родини, яка поїхала на відпочинок на Мальдіви", - пояснив він.

Пренткович з коханим і дітьми

На фото Таня і Андрій зі спільним сином Адамом і старшим Іваном від попереднього шлюбу блогерки

Андрій розказав, чому не відразу повідомив про поїздку на море:

"В цей період вважали не дуже коректним транслювати взагалі відпочинок там. Мальдіви є тригерною локацією і до війни, і в інший період. Відповідно, коли я повернувся, якраз і з'явились новини про поїздку на відпочинок".

Таня і Андрій з дітьми Іваном і Адамом за кордоном

Пізніше Пренткович перебралася за кордон разом з дітьми та коханим.

"На той момент ми не приймали однозначного рішення, що переїжджаємо. Ми не планували. Цей весь бруд, який на нас лився, страх того, що ти не розумієш, що буде далі, образи, відчуття, що весь світ проти тебе", - прокоментував він.

Андрій вирішив, що "все вляжеться" і він повернеться в Україну. Однак погрози продовжувались.

"Було так, що ми вирішили залишитись на тиждень (в Польщі - ред.), потім ще на два, потім: "Давай знімемо квартиру на місяць і, можливо, все вляжеться", - пригадав він.

Після цього чоловік остаточно прийняв рішення переїжджати за кордон.

За словами Гонковського, він не вважає, що зрадив країну:

"Я не вважаю себе зрадником. Я протягом останніх 2,5 роки вів дуже проактивну позицію з точки зору і України, і бізнесу в країні, і інвестицій у нові проєкти, допомоги армії".

Чоловік також додав, що не вважає зрадниками українців, які досі не повернулися.

А ще блогер відповів, чи планує вертатися на батьківщину.

"Точно повернуся. Дуже хочу це зробити, але зараз відчуваю, що це ще небезпечно. Нещодавно були і погрози, і анонімні дзвінки. Насправді я тут себе на 100% не почуваю у безпеці", - запевнив він.

Під час зйомки блогерка не втримала сліз

Під час зйомки блогерка не втримала сліз

Наречений Пренткович також відповів, "чому не на фронті".

"Мабуть, це страх. Насправді я думав про цей вибір, але в той період часу Таня була вагітна на 5-му місяці. Я уявляв, що можу померти, не побачивши свого сина. Страх смерті, не побачити сина, залишити їх самих. Тому я прийняв ришення, що буду допомагати через інші дії, які, на мою думку, мали б хоч частково компенсувати те, що я не там", - зізнався Андрій.

Сама Пренткович зі сльозами на очах нагадала, що на війні загинув її брат.

На війні загинув мій брат. Це не просто абстрактні страхи. Це така наша реальність. Доволі сумна, - зазначила Пренткович

"На війні загинув мій брат. Це не просто абстрактні страхи. Це така наша реальність. Доволі сумна", - зазначила Пренткович

Достеменно невідомо, де нині живе пара, але є версія, шо чи то в Іспанії, чи то у Португалії.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів