У скарбничку літніх десертів: Ектор дав рецепт фінського млинця з полуницею
Зірковий шефкухар Ектор Хіменес-Браво, котрий нещодавно розказував, як зробити домашнє полуничне морозиво, дав рецепт іще одного десерту, який неодмінно треба встигнути приготувати, поки не минув сезон цієї ягоди.
54-річний Ектор у Instagram показав, як приготувати фінський млинець із полуницею (і особисто поласував ним перед камерою).
"Забудьте про "перший млинець нанівець", пригоряння тіста до пательні та смаження, не відходячи від плити — з цим рецептом все куди простіше", - запевнив він.
Має вийти ось така краса
Хіменес-Браво дав перелік інгредієнтів: яйця — 2 шт, цукор — 3 ст.л, ванільний цукор — 8 г, сіль — 1/3 ч.л, молоко — 400 мл, вершкове масло — 30 г, борошно — 120 г, розпушувач — 1/2 ч.л, полуниця.
Для крему ж знадобляться сир Маскарпоне — 250 г та цукрова пудра — 30 г.
"1. Збийте яйця, цукор, ванільний цукор і сіль. Далі додайте в суміш просіяне борошно та розпушувач. 2. Влийте в тісто молоко та розтоплене масло. Застеліть деко пергаментом, вилийте туди суміш і випікайте 20 хвилин при 200 градусах. 3. Змішайте Маскарпоне та цукрову пудру. Змажте готовий млинець кремом, викладіть нарізану полуницю та загорніть рулетом. 4. Прикрасьте кремом і полуницею", - розповів Ектор.
Ектор показав, як готується фінський млинець
Зірка випікав його на пергаменті
Викладаємо крем і нарізану полуничку
І загортаємо
"Є тут фанати млинців? Яку начинку любите найбільше?", - поцікавився він.
Без зайвих слів
Нагадаємо, раніше Хіменес-Браво давав рецепти малинових батончиків, а ще шоколадного десерту, який не треба випікати. А акторка Ольга Сумська розповідала, як готує галету з вишнею та смородиною.
- "Кацуріни готують": ресторатор із дітьми показав рецепт смачнющого торту "Мурашник"
- "П'ятий смак, який покращує все": Клопотенко показав, як цікаво і легко замаринувати спаржу
- "Зроблять ваше м'ясо легендарним": Ектор дав 4 рецепти "фантастичних" маринадів для шашлику
- Хачапурі на шампурах: Ектор дав рецепт оригінальної закуски, що готується на мангалі
- Ніяка не "радянська класика": Клопотенко пояснив, якій країні належить шоколадна ковбаса, і дав правильний рецепт