Дочка Ющенка нікому не віддасть свого Масіка

07.08.2007, 12:17
Tablo ID

Віктор Ющенко, як вже було підмічено, любить проїхатися лісом-горами на квадроциклах, а іноді й повеслувати на гумовому човні.

А от його старшій доньці до душі більш аристократичний вид розваги. Віталіна обожнює Масіка, свого коня.

"З п‘яти років я каталася без сідла і вуздечки, беручи без дозволу у дідуся у селі його коня", - зізнається вона.

Віталіна обожнює коней, а її улюбленця звуть Масік

"У 12 років мене віддали у професійну школу. А у 15 - мені тато подарував мого першого і єдиного коня. Його звати Попрек, але частіше я кличу його ласкаво - Масік. Ні на кого його не проміняю", - ділиться старша президентська дочка в інтерв‘ю "Сегодня".

До речі, в родині Ющенків Віталіна – не перша, хто не на жарт захоплюється кіньми. Так, її дідусь служив у кавалерії, а бабуся досить впевнено трималася у сідлі. Тож і переривати таку традицію не стали. Своїй доньці Ліна подарувала поні.

"Маленькі конячки є й у моїх сестер", - додала вона. Між іншим, Віктор Андрійович, за словами доньки, теж коней любить і впевнено тримається у сідлі. Можливо, те, що Ющенко народився у рік коня, теж якось вплинуло на симпатію президента до цих тварин.

Валерій Коновалюк теж коней любить: "в політиці багато інтриг та брехні, а вони люблять тебе таким, яким ти є"

А от лідер "Трудової України" Валерій Коновалюк любить коней зокрема за те, що вони ніяк не пов‘язані з політикою.

"Люблю коней ще й тому, що в політиці багато інтриг та брехні, а вони люблять тебе таким, яким ти є, не вимагаючи нічого натомість", - зізнається він.

До речі, за кількістю коней у стайні Коновалюк не надто відстає від президентської родини. Так, якщо у Ющенків двоє коней, Віталіни та її батька, і три поні, то у "трудовика" коней троє. Причому на них політик не лише катається, але й віддає для участі у змаганнях.

"Не стільки заради грошей, скільки для морального задоволення, яке я одержую, коли вони виграють", - пояснює він.

Фото Артема Жавроцького, "Газети по-українськи" та прес-служби президента

Коментарі
козир
16.08.2007 23:47
а мені здається симпатичною. принаймні милою. а наталя бузько - таки дружина делієва з "масок" і керівник театру клоунів та ресторанчику при ньому в одесі...
Цыник
10.08.2007 13:45
Народ, успокойтесь ! Дети ющенков уже давно живут жизнью миллионеров, со всеми заёбами, присущими этому статусу. А, судя по успехам Коновалюка в политике, может ему лучше заниматься разведением лошадей и хоть в этом перегнать Ющенка ?
RustaMeo Жмурику
09.08.2007 18:17
Бузько жена не Делиева, а другого,который алкашей всегда играет.Фамилию только забыл.Страшненький такой
Жмурик
09.08.2007 15:32
Она мне напоминает артистку из Маски - шоу - Наталью Бузько (жену Делиева)
Жора
09.08.2007 10:52
Таки страшненька...Менші діти однозначно цікавіші і миліші.Головне щоб лишились вихованими, скромими і уважними.Дійсно в Президента гарна сім"я, хоча впевнений що від старших він має постійні "сюрпризи"
Новини
Модные новости
Новости Marketgid




АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ


 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотній зв'язок
©2005 — 2009, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Фотослужба агенства УНIАН