Фоторепортаж
Версія для друку


Заборонена тема: нове місце провокаційної виставки

06.12.2017, 14:00
ІМІДЖ-ІНФОРМАЦІЯ

Через незалежні від бренду причини виставка переноситься.

Але ніякі причини не завадять нам побачити сучасне мистецтво про жіночу насолоду!

Експозиція виразних об'єктів мистецтва про жіночий оргазм, що організована брендом Durex®, пройде 16-22 грудня в Києві на першому поверсі Комплексу "Торонто-Київ".

Lina Condes


Доторкнутися до інтимного моменту жіночої насолоди нам допоможуть відомі українські художники і ілюстратори: Маша Шубіна, Микита Кравцов, Ніна Мурашкіна, арт-проект Kinder Album, Анна Бітаєва і Аліна Заманова, до яких також приєдналася художниця Lina Condes.

 Kinder Album

Ми живемо в 21 столітті, який перенасичений інформацією, і за нашу увагу бореться безліч різних голосів. Тому тільки за допомогою найсильніших візуальних образів можна розкрити пікантну тему жіночого оргазму і привернути увагу громадськості до проблеми, яку багато хто до цих пір ігнорують. Згідно глобальної статистики, 2/3 жінок не завжди отримують оргазм під час сексу *. Такі цифри вражають і бентежать, і щоб змінити сумну статистику, бренд Durex® вирішив кинути виклик сексу без задоволення завдяки новому гелю для посилення жіночого оргазму Durex Intense Orgasmic і організував виставку сучасного мистецтва.

 Марія Шубіна

Тепер виставка відбудеться в одному з найбільших комплексів в Україні, який розташований в серці історичного і ділового району столиці (вул. Велика Васильківська 100), за підтримки Tuzov Art Group в особі арт-менеджера Владислава Тузова. А куратором провокаційної виставки стала  художниця Лілія Чавага.

Вхід на виставку - вільний.

*Джерело: глобальні дослідження за замовленням Reckitt Benckiser категорії сексуального здоров’я Durex®, проведені Harris Interactive, 2011 р., 2017 р.

Захід на Facebook:

https://www.facebook.com/events/1524761517558911/

Юлія Бєляєва


Загрузка...
Новини
 
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2017, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами