Айвазова: Кільчицька психічно хвора пліткарка. АУДІО

10.09.2011, 00:16
Tablo ID

Дружина мера Києва Аліна Айвазова називає свою колишню подругу Ірену Кільчицьку психічно хворою пліткаркою. Така характеристика вирвалася у жінки, коли вона жалілася журналістам на свою язикату товаришку.

Айвазова розірвала більш майже двадцятирічну дружбу з Кільчицькою, бо в неї увірвався терпець від постійної брехні. Про це Аліна Степанівна сказала у телефонній розмові із "ТСН".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Дружина мера розповіла, що більше не хоче знати Ірену Кільчицьку, бо та поширює брехню про її сім'ю. Айвазова дізналася, що саме колишня подруга бовкнула, буцімто її донька Христини Черновецька вийшла заміж за Сергія Янчукова.

"Ірена Кільчицька вже давно розповідає, що я її подруга. Знаєте, я її завжди любила і я дуже багато їй в житті завжди допомагала. Я не можу зрозуміти, що з нею трапилося і чому на сьогоднішній день вона каже таку брехню", - заявила Айвазова.

За словами жінки, Ірена не вперше "бреше", як про їхню сім'ю, так і про особисте життя.

"Вона розповідає всім, що у неї день народження було на Лазурному березі, а насправді, в Баден-Бадені. Друге, що у неї там купа чоловіків і все інше ... Але я не хочу говорити про це. Це мене не стосується", - сказала Айвазова.

"…Взагалі вона за національністю циганка. Мабуть, кров циганська заграла", - спробувала мотивувати балакучість подружки Аліна Степанівна.

"Ви знаєте, якщо їй дзвонять і розповідають щось по телефону, вона відразу, моментально набирає всіх знайомих і все передає. Я в шоці від неї. Кажу: "Ірена, невже ти не вмієш мовчати?". Вона не може. Це хвороба. Вона хвора, психічно хвора пліткарка", - підкреслила Айвазова.

Дружина Черновецького навіть закликала знайомих не запрошувати Кільчицьку на жодні заходи, де хочуть бачити Айвазову.

"Я їй хочу сказати, в прямому ефірі, щоб вона забула, що є така Аліна Айвазова. І щоб вона ніколи мені не телефонувала і щоб ніколи зі мною навіть не віталася. Бо я, якщо буду знати, де вона знаходиться, я туди не піду", - запевняє Айвазова.

"Якщо цю передачу слухають мої друзі, то теж хай знають, що якщо будуть її кудись запрошувати, то щоб мене туди не запрошували. Тому що я не піду ні на які дні народження, у жодні ресторани, куди буде ходити Ірена Кільчицька", - наголосила вона.

Попри вищевикладене, сама Кільчицька розповіла, що досі цінує свою подругу Аліну.

"Я близько товаришую з родиною Черновецьких вже 20 років. І я розумію, що для мене зробив Леонід Черновецький та Аліна Степанівна, вона мені найближча подруга... І природно, що я знаю дуже багато про цю сім'ю, але обговорювати ні з ТСН, ні з якимось іншим ЗМІ про них я не готова", - каже Кільчицька.

Відео "ТСН"Посилання по темі
Коментарі
kitty-65
28.09.2011 17:43
Чертополох одним словом
Natulik
13.09.2011 06:15
как тут всё серьёзно, оказывается - ничего себе.
хто ж тут шо крамольного ляпнул ниже???
Перис Хилтон
12.09.2011 13:57
запорожец продажа
характеристика
$400Цена
1991Год выпуска
75000Пробег
1200Рабочий объем
ЗаднийПривод
КупеТип кузова
БензинТопливо
КарбюраторСистема питания
Механика-4Bид коробки передач
БелыйBнешний цвет
НормальноеСостояние
КрымОбласть
КировскоеГород
Avalon666
12.09.2011 13:54
London is the city of great variety, ranging from the narrow medieval street-patterns of the City to the spacious neo-classical squares of Belgravia. Two enduring architectural influences have been Sir Christopher Wren (rebuilder of St. Paul's Cathedral after the Great Fire of 1666), the spires of whose 29 surviving City churches still contribute an imaginative element to the City skyline, and John Nash, who under the patronage of the Prince Regent, later George IV, at the beginning of the 19th
Перис Хилтон
12.09.2011 13:54
iTunes is a free application for your Mac or PC. It lets you organize and play digital music and video on your computer. It can automatically download new music, app, and book purchases across all your devices and computers. And it’s a store that has everything you need to be entertained. Anywhere. Anytime.
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.