Золоті пера Ющенка коштують майже 30 тисяч гривень

Четвер, 21 грудня 2006, 19:21

Віктор Ющенко любить демонструвати свою демократичність і виглядати у побуті простим українським хлопцем. Він може запросто проїхатися за кермом власного автомобілю без охоронця чи навіть прихопити із собою президента іншої країни.

Ще президент робить вигляд, що його не торкнулася брендова лихоманка, яка продовжує косити ряди українських політиків.

Він принципово не носить дорогих годинників, хоча, за власним зізнанням президента, його домашня колекція налічує їх не один десяток. Глава держави також досі п’є чай з керамічної чашки "Так! Ющенко!"

Проте найвищий державний статус зобов’язав Ющенка до використання відповідного рівня аксесуарів, і за майже два роки перебування на Банковій він встиг обзавестися десятком-другим дорогих дрібничок.

Цього разу ТаблоID вирішив з’ясувати, чим ставить автографи президент під своїми указами. Виявилося, що найважливіші у країні документи підписуються золотими перами...

Здається, друзі Віктора Ющенка знайшли, чого не вистачає у житті президенту, і вирішили задарувати його ручками.

Ручка Ющенка "Montblanc Meisterstuck"

Бо ще трохи і Віктор Андрійович зможе відкрити власну невеличку колекцію елітних письмових приладів.

Так, більшість ручок, якими користується Ющенко, належать до відомої німецької фірми Montblanc.

... за 700 баксів

Проте, у надійності товарів "Монблан" невпевнений кум Ющенка Давид Жванія. Так, нещодавно в інтерв’ю ТаблоID він назвав ручки цієї фірми "фуфлом", бо вони часто ламаються. Що доволі сумнівно, враховуючи, що на більшість письмових приладів "Монблан" існує довічна гарантія.

Богемна ручка Ющенка "Montblanc Boheme"

Одна з ручок "Монблан", якою пише Ющенко – з колекції "Boheme". Вона виконана з чорної дорогоцінної смоли, прикрашена платиновим кліпом. Коштує такий екземпляр в залежності від розміру від 300 до 600 доларів.

"Чорний колір і платина – нічого кращого поки не вигадано людством, ніщо не виглядає дорожче та елегантніше, ніж це перевірене часом поєднання. Перова ручка з 14-каратним пером з родієвою обробкою", - так описують цю ручку на одному з сайтів.

... за 400 доларів (така ж ручка, але більшого калібру, коштує 600)

Друга ручка Ющенка від "Монблан" належить до колекції "Meisterstuck", тобто "Шедевр". На кожному пері ручки Meisterstuck вигравіюване число 4810 - саме таку величину в метрах складає висота гори Монблан. Оздоблення ручки – золото або платина.

Ющенко пише ручкою Монблан "Кафка"

Якщо придивитися, можна розгледіти червону лінію на ковпачку.
На ній - автограф Кафки

У київському бутіку німецької фірми знайшлося кілька екземплярів цієї класичної моделі. Її вартість – від 3 до 4 тисяч гривень, тобто від 500 до 800 доларів.

Той самий "Кафка"

"Родзинкою" колекції Ющенка можна вважати дві ручки "Монблан", які належать до літературної лінії. Це лімітована колекція, присвячена великим світовим письменникам.

Впізнати "Кафку" можна по заокругленому ковпачку і квадратній "кінцівці".
На кульковій ручці і олівці "Кафка", які лежать поряд, ковпачок також квадратний

Перша ручка носить ім’я австрійця Франца Кафки. Її корпус і ковпачок виконані з дорогоцінної темно-червоної смоли з напівпрозорим ефектом.

Коштує "Кафка" майже 2500 доларів

Елементи обробки і затиск ручки виготовлені зі срібла, а золоте перо спеціально підібране для цієї колекції і покрите родієм.

Цінність такому аксесуару надає обмежений тираж – перовий екземпляр "Кафки" виготовлений у кількості 14 тисячі штук.

А ще Ющенко пише "Мігелем де Сервантесом"

Усе це відбивається на ціні. Така ручка коштує близько 2 500 доларів.

...ціною у півтори тисячі доларів

Друга ручка Ющенка "Монблан" з письменницької серії присвячена Мігелю де Сервантесу.

Покритий коричневим лаком корпус ручок цієї колекції прикрашає підпис письменника. Виготовлене вручну золоте 18-каратне перо містить вигравіюване зображення вітряного млина.

А це "Аврора Африка"

Такий ексклюзив від "Монблан", яким користується Ющенко, коштує півтори тисячі доларів.

Ще Віктор Андрійович любить ставити автографи ручками не менш відомої і дорогої італійської фірми "Aurora".

Одна з них опинилася в руках президента, коли той підписував Універсал національної єдності.

Ручка належить до колекції "Африка". Екзотичність підкреслюється кольором "чорний бурштин". Позолочений корпус виготовлений зі смоли Авролоід, перо – з чистого золота.

"Автора" коштує 1100 доларів

В одному з інтернет-магазинів такий екземпляр коштує 5 тисяч 707 гривень, тобто трохи більше, ніж 1100 доларів.

Слід зазначити, що список елітних ручок, якими користується президент, далеко не повний. ТаблоID зафіксував ще з десяток подібних аксесуарів, проте поки не зміг їх ідентифікувати.

Якщо порахувати лише згадані у статті ручки, вийде сума у близько 30 тисяч гривень. Але і така велика для маленького українця цифра може вважатися доволі демократичною.

Адже вартість деяких аксесуарів, якими користуються "великі світу сього", часом дорівнює вартості автомобіля або ювелірної прикраси.


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів