Юлія Тимошенко і Катерина Ющенко вдарили по Chanel

19 листопада 2008, 10:15

У період фінансової кризи любителька дорогих "Луї Віттонів" і "Діорів" Юлія Тимошенко засяяла по-новому. До її гардеробної колекції додалися речі від відомого французького бренду "Chanel". Точніше аксесуари.

Спочатку кілька днів поспіль прем'єрка демонструвала колегам і пресі намисто від "Chanel". На одне з останніх засідань РНБО у Віктора Ющенка Тимошенко вдягла ниточку білих перлів з логотипом французького модного дому.

Намисто Тимошенко "Chanel" коштує під 2 тисячі доларів

Але якщо перлами Тимошенко навряд чи когось здивувала, то запонками від "Chanel" леді Ю зробила заявку на оригінальність. Адже цей предмет гардеробу звикли вважати суто чоловічим. Наприклад, їх дуже полюбляє носити президент Віктор Ющенко.

Світ на руках у Тимошенко

Проте це не завадило Тимошенко прикрасити запонками "Chanel" свою скромну білу блузу. Оригінальності аксесуару надає ще й гравюра у вигляді географічної карти, що створює враження, ніби на рукавах Юлія Володимирівна носить глобуси.


Позолочені запонки Chanel коштують не менше 150 євро

У цілому нові аксесуари "Chanel" Тимошенко потягнули приблизно на 2 тисячі доларів.

Не менш вишукано днями виглядала і перша леді Катерина Ющенко під час одного з благодійних заходів. У тон до сірих туфельок дружина президента підібрала сумочку "Chanel".

Катерина Ющенко і чергова сумочка Chanel

Давня "шанелеманка" Катерина Ющенко вже має у своїй колекції чимало таких самих сумочок. Проте як звичайна жінка, Катерина Михайлівна розуміє, що цього добра мало не буває.

Чергова сумочка "Chanel" дружини Ющенка коштує приблизно стільки ж, скільки аксесуари Тимошенко - близько 2 тисяч доларів.

Фото ТаблоID і прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів