Погодинна камасутра для кроликів і кума Ющенка

6 серпня 2009, 11:14
Політики, принаймні українські, звикли хизуватися своїми статками за посередництвом дорогих аксесуарів. Дорогі костюми, сукні, сумочки, взуття та годинники говорять про кишені їхніх власників красномовніше за них самих.

Золотий "Bovet" Червоненка, "Vasheron Constantin" Ріната Ахметова ціною у два "Bentley", "Patek Philippe" за 105 тисяч доларів та інші дорогі цяцьки Нестора Шуфрича,

"Breguet" Кучми, Кільчицької, Томенка, Бродського, Балоги, Порошенка, Жванії, Хорошковського, Хомутинніка. Та навіть патріарх Московський і всієї Русі Кирило під час свого приїзду в Україну продемонстрував свій "Breguet" вартістю приблизно у 30 тисяч євро!

І тут таке: кум Віктора Ющенка, президент Грузії Михайло Саакашвілі тягає на руці пластмаску за 200 доларів. Причому, як зазначає журналіст "The Independent", із "непристойним малюнком".

Саакашвілі, виявляється, - оригінал
На руці президента Грузії кохаються кролики

Дехто називає Міхо божевільним, дехто приписує йому неабияке почуття гумору, але факт лишається фактом. Саакашвілі надав перевагу блакитному швейцарському годиннику унісекс Swatch Swiss Bunnysutra.


На циферблаті цього пластмасового дива зображено кілька пар кроликів у "сороміцьких позах". Така собі Камасутра для кроликів - баннісутра.

В той час як українські VIP-и повелися на дорогезні "Бреге" і "Бове", Міхо обрав Swatch Swiss Bunnysutra Unisex's Watch - STGK101

Коштує ця радість небагато, в інтернеті цей годинник можна знайти як за $189-$249, так і за 83 долари.

"Так, це кролячий годинник, то й що?" - каже сам Саакашвілі.

В інтерв‘ю "The Independent" кум Ющенка зізнався, що носить такий годинник у відповідь опонентам, які назвали його боягузом і порівняли з кроликом.

Причому це задоволення Саакашвілі отримав задешево
Ці Swatch вийшли обмеженою серією

"Не знаю, чому погано бути кроликом. Вони дуже милі, якщо тільки не тримати їх у себе в квартирі", - додав Саакашвілі.

Цікаво, чи немає десь в арсеналі українського президента подібного годинника із бджілками, зважаючи на те, що Віктора Ющенка постійно охрещують то "пасічником", то "бджолярем".

Фото Reuters, www.amazon.com, www.switzerwatch.com, "Твоего дня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів