Черновецький носить на руці $1,4 мільйони, а Колесніков - півмільйона

27 жовтня 2010, 16:29

Взуття та годинник - це те, що інколи каже про чоловіка більше, ніж він сам. Українські бізнесмени й політики на такого роду аксесуари ніколи не скупилися. За останніми даними, найширше відкрив свій гаманець задля любові до краси, часу і престижу мер Києва.

Леонід Черновецький засвітив нову дорогу цяцьку. Як стверджує "Газета по-киевски", на руці Леоніда Михайловича "засікли" годинник вартістю в 1,2 мільйони доларів, втім в інтернеті цю красу можнай знайти і майже за півтора мільйони доларів.

У столичного голови "губа не дура" - "Льоня-Космос" зробив вибір на користь "космічного" годинника, як у Біла Гейтса. Як повідомляється, нині Черновецький носить платиновий Sky Moon Tourbillon від Patek Philippe.

Ця функціональна наручна прикраса, як пише газета, входять у п'ятірку найбільш дорогих годинників світу. Окрім того, це найдорожча модель годинників, помічена на руках політиків та бізнесменів України.

Черновецький носить годинник з п'ятірки найдорожчих у світі
Платиновий Sky Moon Tourbillon Черновецького від Patek Philippe
Годинник Черновецького можна купити за 1,4 мільйони доларів
Модель годинника Sky Moon Tourbillon через її складність виробляють лише у кількості двох екземплярів на рік. Його корпус виконано зазвичай з золота або платини, ремінець - зі шкіри крокодила.

Окрім того, цей витвір годинникарської справи допомагає тримати зв'язок з космосом: відображає рух зірок, орбіту і фази Місяця, а також години та хвилини зоряного часу. Годинник також має два циферблати і календар.


Окрім того, як пише видання, на початку минулого року на зап'ясті Леоніда Михайловича було помічено ще одну цікаву модель - DeWitt Tourbillon Mysterieux Joaillerie. Вартість цього годинника становить нібито 560 тисяч доларів. Подейкують, що годинник цієї ж марки носить і спікер Верховної Ради Володимир Литвин.

Нагадаємо, як свого часу писав ТаблоID, серед інших Черновецький носив і Rolex вартістю в понад 22 тисячі євро.

Черновецькому також приписують DeWitt Tourbillon Mysterieux Joaillerie
Вартість - близько 560 тисяч доларів
Губиться на фоні столичного голови перший віце-прем'єр Андрій Клюєв . На його руці журналісти помітили годинник Bovet Fleurier вартістю від 25 тисяч доларів. При виготовленні цього годинника використовується біле золото, сапфірне скло та діаманти.

Як пише видання, екс-міністра надзвичайних ситуацій Євгена Червоненка та сина колишнього президента Віктора Ющенко Андрія також бачили з Bovet Fleurier. Щоправда, їхні моделі годинників були оцінені приблизно у п'ять разів дорожче за годинник Клюєва - близько 100 тисяч доларів.

Клюєв носить Bovet Fleurier
Вартість такого годинника - від 25 тисяч доларів

Оригіналом виявився віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков. Він, як зазначається, ходить у хронометрі з рожевого золота від Greubel Forsey Double Tourbillon 30º з ремінцем ручної роботи зі шкіри алігатора.

Цьому елементу образу Колеснікова приписують вартість від 420 до 510 тисяч доларів.

Колесніков носить хронометр з рожевого золота
Greubel Forsey Double Tourbillon 30º Колеснікова оцінюють від від 420 до 510 тисяч доларів

Водночас на руці президента Федерації футболу Григорія Суркіса було помічено швейцарський бренд, яким не гребував і син нинішнього президента Віктора Януковича. Суркіс блиснув годинником Ulysse Nardin вартістю десь у 275 тисяч доларів.

Суркіс блиснув годинником Ulysse Nardin
Так виглядають 275 тисяч доларів на руці у президента Федерації футболу України
Forgerons Minute Repeater Суркіса

Наголошується ж на тому, що таких годинників моделі Forgerons Minute Repeater у світі всього 50 екземплярів. Ця дорога іграшка зроблена з платини, а ремінець - зі шкіри крокодила.

Фото з сайтів "Газеты по-киевски" та "Luxury Bazaar"

На титулці фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів