Українська правда

"В будиночок їб*нули, с*ки": фронтмен росгурту "Ногу свело!" Покровський приїхав до Києва і показався під час ракетно-дронової атаки

Марія Ткаченко — 5 серпня, 11:45
В будиночок їб*нули, с*ки: фронтмен росгурту Ногу свело! Покровський приїхав до Києва і показався під час ракетно-дронової атаки
Відео з Instagram Покровського

Лідер російського гурту "Ногу Свело!" Максим Покровський, котрий від початку повномасштабної війни відкрито засуджує агресію Росії та висловлює підтримку Україні, вперше за багато років приїхав до Києва.

У ніч на 5-те серпня він разом із киянами пережив ракетно-дронову атаку. Макс зняв емоційне відео, яке виклав у Instagram.

"Привіт, це мій перший ранок у Києві, перший років за 15, а то й більше. А вчора була, відповідно, перша ніч. Вона не була доброю. Була дуже серйозна атака, і балістичних ракет, і дронів. Про що зможемо, ми вам розкажемо", - звернувся артист до своїх підписників.


Друга частина відео була знята вночі. Чути сигнал повітряної тривоги. Покровський та його супутник, вочевидь, також росіянин "вчать українську на ходу", читаючи новини про влучання.

Макс Покровський

Покровський приїхав до Києва якраз напередодні чергового обстрілу з боку своїх співвітчизників

"В будиночок їб*нули, с*ки", - відреагував Макс.

На початку нової хвилі атаки, після вибуху чоловіки все ж спустилися в укриття.

Нагадаємо, продюсерка Олена Мозгова свого часу назвала "проявом комплексу меншовартості" те, що українці дякують Покровському за підтримку. До речі, сам музикант покаявся за те, що свого часу виступав у окупованому Криму.

Останні матеріали
Більше матеріалів