"Прошу вбити в собі молодшого брата": Мозгова засудила українців, котрі дякують "Ногу свело!" за пісню

16 червня 2022, 18:15

Продюсерка Олена Мозгова звернулася до співвітчизників, котрих розчулила присвячена Україні пісня російського гурту "Ногу свело!". На її думку, це прояв комплексу меншовартості, від якого час позбуватися.

Свою думку Мозгова виклала у Instagram, обурившись рядком Макса Покровського "Украина - моя вторая половина".

 
Олена не схвалює захвату деяких українців від вчинку Макса Покровського
фото з facebook мозгової

"Яка нах другая палавіна?! Нічого!!! Нічого у нас спільного не має і бути не може! А вас, дорогі українці, ті які постять це і пишуть "дякуємо", "вау" і таке інше, я прошу вбити в собі молодшого брата і комплекс меншовартості!", - заявила вона.


До слова, сам лідер гурту Покровський у інтерв'ю "Радио НВ" пояснив, що для нього ця пісня є дуже особистою, адже його мама - українка з Дніпра. Також музикант зізнався, що жалкує про свої виступи в окупованому Криму, мовляв, на той момент він не розумів, що порушує закон України.

 
кадр із кліпу

"Я не розумів. В Україні є закон на цю тему. Незнання закону не звільняє від відповідальності, і я за фактом відповідаю – моя нога не ступала на українську землю рівно стільки, скільки передбачено українським законом. Якби можна було повернути час, я цього не зробив би. Відтоді ми стільки разів відмовилися від концертів у Криму", - запевнив артист.

"Ми сказали: "Із задоволенням виступимо з концертами у Криму, якщо перетнемо кордон згідно із законом України". І це важливий момент, тому що, наскільки я розумію, ми порушили закон не тим, що виступали там, а тим, що неправильно перетнули кордон", – зазначив Покровський.

Нагадаємо, резонансний відеокліп Макс символічно випустив у день росії.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Тупі, збухані раби": Мозгова пояснила, за що росіяни ненавидять українців

"Шедевр": Мозгова показала остаточний варіант свого патріотичного тату

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів