На весілля дочки Медведчук пішов без дружини, зате з Кучмою

30 жовтня 2006, 14:55

Останні вихідні виявилися дуже багатими на зіркові весілля. TabloID вже писав про свято в житті дочки "нашоукраїнця" Анатолія Кінаха. А от у Москві головний "есдек" Віктор Медведчук видавав заміж свою старшу доньку Ірину.

Заради доньки колишнього голови адміністрації президента Ірини її коханий Андрій Рюмін відмовився від своїх холостяцьких поглядів.

"Вони познайомилися рік тому. Це було дуже романтичне кохання, бо Андрій приїжджав до Ірини кожного вікенду протягом року. Цим він дуже здивував друзів, бо тим самим зруйнував свої погляди на холостяцьке життя", - розповів в інтерв'ю ТаблоID "есдек" Нестор Шуфрич, який також був гостем на святі.


Ірина Медведчук тепер мешкатиме в Москві

За словамим Шуфрича, наречений Ірини походить із професорської родини. Він закінчив МГУ, є кандидатом математичних наук.

"Його мама - професор, доктор економічних наук, а батько чи був на державній службі, чи ще є. Про належність до бізнесу не знаю. Знаю лише, що родина забезпечена", - розповів Шуфрич, однак не зміг відповісти, чи взяла Ірина прізвище свого чоловіка.

Щодо самого весілля, то він розповів, що наречена була вбрана в білу довгу сукню, яка, за оцінкою Нестора Івановича, була "вишукано-простою, майже без прикрас".

"Сукня від талії розширена, із красивим квітчастим орнаментом, який переплітався через плече. Сукня була довга, позаду невеличкий шлейф", - описав убрання Ірини Шуфрич.

Батько нареченої Віктор Медведчук, за словами його однопартійця, "виглядав чудово" і був одягнений "у чорний костюм, білу сорочку та білосніжну краватку".

Молодята розписувалися у РАГСі в Москві, і житимуть вони там, але вінчатися збираються в Києві в листопаді. Святкування відбувалося у Форум-холі Краснова.

Загалом урочистості зібрали близько 300 осіб, серед яких опинився президент Молодови Володимир Воронін із дружиною, екс-президент України Леонід Кучма з дружиною, перший віце-прем'єр Росії, друг Медведчука Дмитро Медвєдєв, брати Суркіси та інші.

Ірина разом з батьком Віктором та мамою Наталією

Нинішньої дружини Медведчука – Оксани Марченко – на святі не було. Шуфрич припустив, що "Оксана Михайлівна була з маленькою донькою, адже їй виповнилося тільки 2 рочки".

"Але, звичайно була мама Ірини Наталія", - додав він.

Гостей розважали "почесний тамада" Микола Басков, співачка Таїсія Повалій, яка співала виключно українською мовою.

"Її "Червону руту" разом з нею співали всі, незалежно від того з України вони, чи з Росії", - розповів Шуфрич.

Також, за його словами, на святі були оперна співачка Бела Руденко, естрадні співаки Олександр Малінін, Володимир Прєсняков та гурт "Дискотека Аварія".

Останні, за словами Шуфрича, були подарунком від продюсера Ігоря Крутого, який також був гостем на весіллі.

У Медведчка залишилась іще одна донька... але їй поки лише 2 роки. Фото "Публичные люди"

Щодо інших подарунків,то, за словами Шуфрича, вони були урочисто упаковані й складені у формі піраміди на великий стіл. "Ні родичам, ні молодятам їх не показували. Хто хотів, той говорив, що подарував, коли молодята обходили всі столи", - розповів Шуфрич.

"Усі прийняли символізм події, що головне не подарунок, а особиста увага до молодят і, безумовно, зворотня увага і до гостей", - сказав він.

А таким Медведчук одружувався із Оксаною Марченко, яка не змогла приїхати на весілля Ірини

На питання, що саме Шуфрич подарував молодятам, він зазначив, що це досить особисте запитання.

Але потім зізнався: "Річ, яку я подарував, я переконаний, буде зберігати щастя-здоров'я і молодят, і, сподіваюсь, найближчим часом їх дітей".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів